Wpis z mikrobloga

@NihilistycznyFemboy: Ale ponoć go oszukali i on nie znał ich prawdziwych zamiarów, więc się nie liczy i ten grzech jest mu z automatu odpuszczony. Ta, jasne... Cokolwiek by nie gadać o PiS, to jedno trzeba im przyznać – ich wizja państwa była i jest od samego początku jasna i klarowna, tj. coś jak neosanacja, etatystyczne państwo o profilu narodowosocjalistycznym w gospodarce i konserwatywnym światopoglądowo. Nie można zatem powiedzieć, że PiS
  • Odpowiedz
@Zayatzz: ja niezbyt wiem jak będąc liberałem on mógł wspierać partię będącą światopoglądową zaprzeczeniem jego własnych wartości przecież podejście do osób lgbt Pisowców było skandaliczne a na dodatek ta partia była wspierana przez Kościół którego sam piotruś nie lubi i mówi że jest hamulcowym zmian w Polsce i że zawsze był przeciwko nam co nie jest prawdą swoją drogą XD
  • Odpowiedz
@NihilistycznyFemboy: Po prostu bydlak jest idiotą. To naprawdę wystarczające wyjaśnienie.
Ale bawi mnie że on mówi iż pis chciał zrobić z Polski Białoruś o przeciwnym wektorze a sam stał się Jabłonowskim o przeciwnym wektorze.
  • Odpowiedz