Wpis z mikrobloga

@powsinogaszszlaja: to nie ma sensu, bo każdy potrzebuje innego zakresu + składki różnią się od peselu.
"Sporty" - w jednym TU dany sport jest w podstawowym zakresie, a w innym za dodatkową składkę. To trzeba usiąść na spokojnie, a nie kupować na pałę.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Ale wielu jest wzrokowcami. Gdy zobaczy obrazek i do niego rozwiniecie z dodatkowymi opcjami, szybciej skojarzy co jest mu potrzebne.
Ilu jest takich, którzy mówią nie trzeba mi, a później organizują zrzutki. Było tu kilkanaście, które widziałem.
  • Odpowiedz
@powsinogaszszlaja: Panie to trzeba dane osobowe, ilość osób, destynacje, termin - wykopki lubią anonimowość xD
Powiem Ci tak, jeśli jest to tygodniowa lub 2 tygodniowa wycieczka to różnice będą od około 15-50 zł na poodobnym zakresie

Jak jedziesz na 3 miesiące to jest co sprawdzać
  • Odpowiedz
Oj słabo u was z marketingiem, słabo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@powsinogaszszlaja: Rotfl (ale klasykiem zajechało XD ), przecież takich ofert musieliby zrobić po 30 z każdej z firm, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Tam chyba dają do wyceny obniżone kwoty wszystkiego?


@kossmann: Zasada jest taka, że KL za granicą to nie OC, żeby wybierać ceną (mimo że tam też nie zawsze warto).
  • Odpowiedz
@kossmann: robiłem testy porównawcze Warty i innych TU z rankomat na wakacje w Egipcie, warta nie wychodzi znacząco drożej, od AXA, Europa i NN, które oferuje rankomat, a ma kilka ważnych opcji jak:
- transport medyczny bez limitu SU
- kl. alkoholowa w kosztach leczenia bez dopłaty
- większość sportów ryzykownych w zakresie podstawowym
- choroby przewlekłe w zakresie podstawowym
- ratownictwo w morzu, w górach i na wodzie nie jest
  • Odpowiedz