Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś zapomniał jaka propaganda była w TVP za rządów PiSu to odkopałem fajny materiał, swoją drogą jeden z tych które najbardziej zapadły mi w pamięć. Pean opisujący całą biografię kaczora w głównym wydaniu wiadomości xD
trochę mi tego brakuje
#tvpis #bekazpisu #polityka
sznioo - Jakby ktoś zapomniał jaka propaganda była w TVP za rządów PiSu to odkopałem ...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
A tu o tym, że powstańcy popierają Dudę, an Urban popiera Trzaskowskiego. Szkoda że wtedy przyciąłem film zbyt szybko, bo tam jeszcze pan ekspert z tygodnika Sieci powiedział “jeśli on kogoś popiera, to przyzwoity Polak powinien postawić na tę drugą osobę” XD cały ten materiał chyba jeszcze jest wrzucony przez kogoś na youtubie, dlatego pamiętam
sznioo - A tu o tym, że powstańcy popierają Dudę, an Urban popiera Trzaskowskiego. Sz...
  • Odpowiedz
@sznioo: Wysocka-Schnepf, Dobrocz-Oracz czy Piotr Maślak robią bardzo negatywny PR nowej telewizji do tego stopnia, że ludzie już mówią, że TVP Kurskiego było lepsze. Ja się #!$%@?, bo zawieszają dziennikarzy za lekką krytykę koalicji rządzącej, a nie robią tego samego, gdy dziennikarz wyzywa opozycję (w tym przypadku PiS) od zoorganizowanej grupy przestępczej, a taka Wysocka-Schnepf wprost nazywa ich reżimem. Pomijam już sens tych wypowiedzi, ale jako dziennikarze publicznej stacji naprawdę
  • Odpowiedz
  • 5
@Koziom: no niestety, za to już nie zagłosuję na KO w żadnych wyborach (chyba że w drugiej turze na prezydenta), bo w sprawie TVP niestety zrobili w #!$%@? i jest drugi TVN. Nawet podebrali dwóch prowadzących Szkło kontaktowe i od września będą prowadzić nowy program satyryczno-publicystyczny.
Dzisiaj Czyż na początku 19.30 użył określenia pisowskie elity. Także widać że nie zależy już nikomu na obiektywizmie.
  • Odpowiedz
@sznioo: Jprdl, jeszcze tego brakowało xD Ehh ta telewizja leci na dno. A swoją drogą, na kogo będziesz teraz głosować skoro nie na KO?
  • Odpowiedz
@sznioo: Ja też, konkretnie na PL2050. A co do TVP to jest mi niewiarygodnie przykro, że to poszło w takim kierunku, bo naprawdę trzymali poziom przez pare miesięcy. A tymczasem może być dla nich gorzej, bo jak PiS wróci do władzy to może ich wsadzać do więzienia za to wbicie do siedziby TVP w grudniu. TVP sprzed 2016 roku przepadło na zawsze.
  • Odpowiedz
@sznioo: Dodam jeszcze, że z perspektywy czasu żałuję, że PiS nie wygrał trzeciej kadencji, bo by co prawda wprowadził tu drugie Węgry, ale przynajmniej wciąż żylibyśmy marzeniami, że obecna koalicja wprowadziłaby w Polsce o wiele lepsze standardy. A tak to mamy dowód, że wszystkie partie w tym kraju mają bardzo zbliżone standardy.
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że z perspektywy czasu żałuję, że PiS nie wygrał trzeciej kadencji, bo by co prawda wprowadził tu drugie Węgry, ale przynajmniej wciąż żylibyśmy marzeniami, że obecna koalicja wprowadziłaby w Polsce o wiele lepsze standardy. A tak to mamy dowód, że wszystkie partie w tym kraju mają bardzo zbliżone standardy.


@Koziom: Ja z kolei żałuję że nieironicznie piszesz coś takiego, bo to pokazuje że już totalnie odkleiłeś się od
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: Napisałem to właśnie ironicznie xD Niemniej koalicja już zaczyna robić wszystko, by do takiego scenariusza faktycznie doszło, więc jakoś się nie zdziwię, że w 2027 roku znów politycy KO i przychylne im media będą dniami analizować dlaczego doszło do takiego, a nie innego rezultatu. Choć w głębi duszy wierzę, że PiS do tego czasu się rozpadnie i być może powstanie jakaś nowa siła polityczna.
  • Odpowiedz
@sznioo ostatnio coś było że wyrzucili gościa bo pozwolił sobie na social mediach skrytykować kogoś z koalicji. Styl inny ale kategoria działań czyli partia wodzem telewizji i można tylko chwalić pozostało. Do tego styl inny a bardziej odpychający, jakimś ci sen udało się nowej ekipie osiągnąć wyniki oglądalności gorsze niż Kurski mial
  • Odpowiedz
Ja z kolei żałuję że nieironicznie piszesz coś takiego

@HrabiaTruposz od dłuższego czasu jest oczywiste, że to jakiś propisowiec, który się w Groovera polskiej polityki bawi. Niby jest za rządzącą koalicją tylko nie patrzy przez "różowe okulary" xD
  • Odpowiedz
@Koziom Jedyny powód dlaczego warto opłakiwać brak trzeciej kadencji PiS to fakt, że największy globalny kryzys przypadłby w końcu na ich rządy + kryzys ktory wywołali oni i wtedy wkurzony lud zatopiłby ten prawicowy populizm raz na zawsze.
Tymczasem opozycja wygrala i walczy z calych sil by naprawic błedy poprzedników ale pewnych rzeczy juz sie nie da naprawic i teraz stare baby, dzbany i konfederaci znowu zakłamują rzeczywistość, że za PiSu
  • Odpowiedz
@Koziom Jeszcze dodam, że Kaczyńskiemu się upiekło. Pregrana w ostatnich wyborach to jak okrągły stół dla Jaruzela. Gdyby jeden czy drugi porządzili trochę dłużej to skonczyli by jak Nicolae Ceaușescu
  • Odpowiedz
@Koziom: Jeśli tak mówią to XD widać że beton ma się dobrze.
Bo stare TVP nie zawieszało za krytykę, nie zwalniało za krytykę dobrej zmiany XD
No i nawet dzisiaj to co robią nie ma podjazdu do propagandy z czasów poprzednich czy tego co #!$%@? się w Republice. To nie ta sama liga propagandowa.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: PiS robil z Polski drugie komunistyczne Chiny czy inną Koree Płn. Ślepy byłem, bo łyknąłem ich pierdy o suwerenności i ogólnie narodzie (bo tak zawsze to podkreślali), a ja dość konserwatywne mam poglądy, dlatego chwyciłem zarzutke
  • Odpowiedz