Wpis z mikrobloga

#orange rozszerza ofertę internetu 8Gbps o 7 kolejnych miast.
Do tej pory była to Warszawa i Kraków. Teraz dochodzą Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin i Wrocław
Upload w tej ofercie to 1Gbps, poprzedni największy w Orange był w ofercie 2Gbps (600Mbps)

https://gsmonline.pl/artykuly/orange-przyspieszyl-swoj-swiatlowod-w-kolejnych-7-miastach
#internet #swiatlowod #swiatlowody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: MIeliby najlepszy, gdyby nie ich polityka wymiany ruchu, bo do sieci szkieletowej w Polsce nie ma kto do nich startować. Tylko dla naprawdę niewielkich oszczędności częśc ruchu jest pchana przesz zagranicę, ale to fakt, znacznie mniej niż kiedyś. Większość dużych dostawców jest albo bezpośrednio w tpnet, albo przez tpix dostępne.
Mam ich internet w opcji NJU, która jest najtańszą możliwością wejścia w ich net i sobie chwalę, a większych
  • Odpowiedz
  • 2
@Pozjadalem_wszystkie_rozumy: Ja miałem wczesniej UPC po miedzi i się ewakuowałem jak ich ta pseudo sieć Play przejęła i się zaczęły jaja. Moim zdaniem Orange działa odczuwalnie lepiej i pingi, jak i trasy do dostawców, którzy są bezpośredni z nimi siecią spięci są bardzo niskie. No i przede wszystkim stabilne. NIe miałem jeszcze (odpukać) z nimi awarii.
  • Odpowiedz