Wpis z mikrobloga

Ten Matysiak jest takim idiotą, że w tym swoim materiale dowodzi, że kroił nie tylko odkurzacze xD

Debil poczuł się urażony, że Stanowski sprowadził jego działalność przestępczą do #!$%@? Zelmera.

Dodatkowo uważa, że wystawiając trefne kwity na matkę nie zrobił kłopotu jej tylko sobie xD A tak w ogóle to ani on, ani matka nie pamiętają tej sprawy. xDDD

#famemma
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@youngmlody3456: Jak coś robisz, to możesz puścić sobie w tle i słuchać jednym uchem. Generalnie zaprzeczanie przez bagatelizowanie i czepianie się nieistotnych wątków (np. to że nie mógł nikogo sprzedać, bo nikt inny nie został skazany).

Dodatkowo stawianie chochołów typu "Stanowski kłamał o zakazie wjazdu na Ukrainę, więc nie #!$%@?łem w proceder własnej matki"; "Stanowski kłamie o tym, że coś zataiłem, bo nikogo przecież nie sprzedałem a tak w ogóle,
  • Odpowiedz
@youngmlody3456 czepianie się literówek, powtarzanie co chwile jakiś słów, naciągnięte jak guma na kija, zupełnie nic nie stracisz jak nie zobaczysz. Wszystkiego dowiesz się przeglądając wpisy i nowe memy. Poza tym mama jest chora, moja mama dziękuje ci Krzysiu bo moja mama biedna bo ja biedny bo ty pisior. Stanowski powiedział kawał Stanowski zrobił zdjęcie hehe heheh hehe mamy cię Krzysiu
  • Odpowiedz