Wpis z mikrobloga

Ej, mirasy, też macie jakieś wyobrażenia jak wyglądają konkretni użytkownicy patrząc na ich nicki, avki i wypowiedzi? Nie muszą być jakieś sensowne. Mi na przykład @SirBlake kojarzy się z jakimś podstarzałym psychopolitykiem z Rosji, który ma ogromne ręce i #!$%@? ludzi. @pepoon jest wężem, ale nie takim normalnym tylko takim narko wężem, który nie istnieje tylko jest złudzeniem. xD

##!$%@?
  • 42
  • Odpowiedz
@kravi93: E, tak od ręki to cię nie przeanalizuję. Jutro mogę siąść i poczytać co tam wypisywałeś i zobaczymy.

@MasterSoundBlaster: Ty jesteś takim śmiesznym jakby muzycznym głośnikiem z samochodu, który tak podskakuje jak wtedy kiedy ten głośnik robi dum dum dum. Mam nadzieje, że załapiesz. Ale to w sumie się bierze z nicku bo nie wiem co przedstawia twój avatar. xD

@duffman: Kompletnie sobie zaprzeczasz, przecież truskawkow nie
  • Odpowiedz
@PanSutek: ona jest jedną z tych, których kojarzę bardziej ideowo niż po avku. Podobnie Syn Zygmunta to dla mnie facet koło 40,otyły i rubaszny, taka dusza towarzystwa na festynach z grillem i piwem.
  • Odpowiedz
@PanSutek: dlaczego wszyscy mnie kojarzą z narkotykami, nie biorę, nie brałam i nawet nie mam chęci brać. Smutny to świat w którym lekko stuknięci i absurdalni ludzie są brani za narkomanów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pepoon: ja ciebie biorę za taką lekko #!$%@?ą nastolatkę chodzącą w glanach i trzymającą się z chłopakami ze swojego technikum elektrycznego. W wolnych chwilach grasz w jakieś RPG albo chlejesz amarenę z wyżej wymienionymi kolegami.

  • Odpowiedz