Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Dziś sobotka i dopiero po godzinie 15-tej pojawił się wilm. Odcinek okuratny, zabawny i dramatyczny zarazem. Tu miało być streszczenie jego dla Was ,ale napisałem je, odwróciłem się na chwilę by sięgnąć p--o spod wersalki i streszczenie ukradł mi transseksualny gej i pukadełko dla tajskich wycieruchów zwany mariuszem niebożym. Zapraszam Was wszystkich na jutubowy kanał tego toczonego kiłą i rzeżączką krasnala z głosikiem kastrata . Nazywa się ten szajskanał mariusz nieboży. Tam będzie czytał opis tego odcinka. #patostreamy
bellacavem - #kononowicz 
Dziś sobotka i dopiero po godzinie 15-tej pojawił się wilm....

źródło: 1000004668

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bellacavem: Chcąc nie chcąc muszę przyznać, że najnowszy odcinek na kanale Bielski Człowiek podobał się bardzo dla mnie i śmiałem się od gęby do ucha. Najbardziej zadziwiła mnie zdecydowana postawa Pana Rafała Kosno. Zamiast zachowywać się jak hobokowy wycieruch i usługiwać dla śmierdzącego ułoma białoruskiego, Rafałek króciutko:

Krzysiu: Rafale pomóż proszę z całej duszy przyjedź
Prezes: NIE
Krzysiu; Rafale ja nie dam rady ciągać
Prezes: JA TEGO ROBIĆ
  • Odpowiedz
  • 4
@Pierzgalski_2003: A najciekawsze jest to, że na wilmie z zeszłego tygodnia, tego z reakcją Krzysia na pobicie pato - Krzysiu pojechał po całym narodzie ukraińskim jak po mopru. Bandyci, mordercy, banderowcy, itd. ale opaskę nadal nosi. Pewnie ręka mu wrośnie w toto jak kawałek drutu w pień drzewa.
  • Odpowiedz
  • 0
@onniemajor: Ja się prezesowi nie dziwię. To ostatnie sprzątanie było z pół roku temu. W worki na śmieci pakowane były śmieci, zgniłe żarcie, obesrane ciuchy i inne badziewie. Worki te dojrzewały sobie miesiącami na podwórku, na deszczu, w upale i teraz Krzysiu chce toto przeglądać i segregować ? Smród jak na wysypisku śmieci pewny. Też unikałbym jak ognia pomocy przy tym. A po drugie- wszelkie ciekawsze fanty już dawno z
  • Odpowiedz
  • 1
@Benjaminex: taaa , ja wiem po co Wy tu przychodzicie, MENELE!!! Żeby mnie zdjęcia robić, tak, ooo wyszedł, to już mu fotkę zrobimy i przerobimy komputerowo. Ja Was znam wszystkich , tylko patrzą jak się nachlać, nażreć i spać ,bo oni zmęczone!!!!Zza mostu, MENELE!!!!
  • Odpowiedz
@bellacavem: Opiekunowie są intelektualnie tylko klasę wyżej od knura, te worki powinni byli wywieź w cholerę z posesji, a nie zostawiać na miejscu xD to był oczywiste, że knur wszystkie brudy od nowa będzie chciał na melinę taszczyć.
  • Odpowiedz