Wpis z mikrobloga

Pewnie było na tagu, ale dopiero mi algorytm YT podpowiedział:
https://www.youtube.com/watch?v=WhRZLG7WSfI
No ludzie kochani, nie da się tego słuchać. Każdy wieloletni widz Makuły wie, że miejsce w jakim się obecnie znalazł jest tylko i wyłącznie konsekwencją jego działań i tego jak bardzo na wszystko miał #!$%@?. Zaczynał w idealnym czasie, z dużą widownią, nawet jak robił bezsensowne skoki w bok, zamiast sobie Twitcha budować, na np. Francję, to widownię miał dużą. No ale po co przyjść na Pyrkon, lepiej bez słowa olać, po co rozwijać podcast, po co próbować utrzymać partnera na Twitchu, po co na Twitterze próbować się promować (lepiej pójść na Mastodonta gdzie nikogo nie ma xD). "W dobrych" czasach donejtów nie chciał, bo to "jakieś zobowiązanie", a mógł brać, sobie patronite budować i robić te ze dwa krótkie materiały na miesiąc, co nie byłoby jakimiś wielkim wyzwaniem. Po co, lepiej przepaść na miesiące bez słowa.
No i lepiej mulić i nudzić gierkami, które nikogo nie obchodzą, albo zarżnąć potencjał do końca walkami z Linuxem, żeby udowodnić w sumie #!$%@? wie co.

No nie ma się co powtarzać, każdy wie jak jest. Może część powodów to choroba wzroku przy takim zachowaniu, co i na mental pewnie siada ostro, ale kurna, to nie jest jedna, dwie, czy nawet trzy sytuacje gdzie sam sobie swoim wyjebongo coś spowodował a ciągle powtarzający się scenariusz i też trudniej mu będzie z kimś w relację wejść, bo lista osób, które się do niego zniechęciły jest długa.

Szkoda mi Macieja, bo pamiętam te strimy sprzed 10 i więcej lat, ale nie znam nikogo kto by się sam z własnej woli tak zaorał. Jak już to takie kariery upadają przez jakieś skandale, czy afery, a nie bo po prostu się czegoś nie chciało.
A najgorsze, jak słychać na filmie, jest to, ze bije od niego bycie w zaprzeczeniu i to, że on samemu nie jest winien tej sytuacji.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wonziu
FrasierCrane - Pewnie było na tagu, ale dopiero mi algorytm YT podpowiedział:
https:/...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FrasierCrane: Wonziu tkwi w stanie apatii. Czlowiek pozbawiony wiekszego celu. Wyjsc z czegos takiego wymaga sporego poswiecenia i motywacji. Wydaje mi sie ze problemy ze wzrokiem oraz zwiazek (ktory chyba sie szybko u niego zakonczyl) jeszcze bardziej stlumil jego potrzeby.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Emil w tym nagraniu idealnie podsumował jego dotychczasową sytuację, https://www.youtube.com/watch?v=nfDJkWKZcLU, dla twicha gość jest za bardzo toksyczny zwłaszcza przez ostatnio dodaną politykę związaną z "bullyingiem" i nie zdziwiłbym się, że właśnie za to dostał bana i to permanentnego, to samo jest na YT, jeszcze parę lat temu zagrywki z wyzwiskami na czat czy ludźmi z którymi współpracował jakoś przechodziły, bo czasy były inne i najważniejsze miał partnera, taki ochrony
SeBo1020 - @FrasierCrane: Emil w tym nagraniu idealnie podsumował jego dotychczasową ...
  • Odpowiedz
BłagamxD Makuła przez to, że jest arogancki teraz pije piwo które sobie naważył. Wszyscy winni tylko nie on.

Przecież nawet jak miał problemy z linuxem (na własne życzenie) to się #!$%@?ł na innych bo mu coś nie działałoxD
  • Odpowiedz