Wpis z mikrobloga

Mój ojciec do ostatniej umowy z TM wziął sobie telefon SGS III Mini. Był w Erze jakoś od 1997 roku, więc dali mu powyższy telefon w super promocyjnej cenie 349 zł do abonamentu 54 zł/msc na dwa lata. Popełniłem bład, gdyż pozwoliłem mu iść samemu podpisać umowę i okazało się, że telefon dostał na warunkach : 349 zł przy podpisaniu umowy + jakieś 15 zł co miesiąc do abonamentu ( o czym praktykant - konsultant - dupek w salonie nie powiedział). Nie ukrywam, że lekko mnie to zdenerwowało, lecz ojciec nie jest kłótliwy, a ja sam nic nie mogłem zrobić. Pytanie, czy taka praktyka jest popularna w tej lub innej sieci? Będę przenosił teraz matkę do Play i zabezpieczam się, żeby podobne zdarzenie się nie powtórzyło.

#kiciochpyta #telefony #tmobile
  • 10
  • Odpowiedz
@Kura_Wasylisa: Tak samo u mnie. Babcia wzięła sobie w tmobile przy przedłużeniu umowy SGS IV za 400 zł, przy abonamencie bodajże 120 zł. No i także jej nie powiedzieli o ratach za telefon, które dolicza się do abonamentu i tym sposobem płaci abonament 180 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@Kura_Wasylisa: ojciec dzis przedluzal umowę w TM na dwa numery, bo jeszcze mamie. Wymienil dwa telefony na sony xperie m oraz samsunga galaxy trend. Abonamenty na 40 zeta, a telefony za zetke i wszystko się zgadza.
  • Odpowiedz