Wpis z mikrobloga

@autismaxxed: wez daj tam posta ze szukasz starego uzytkownika pod nickiem Gerwacel, ze kiedys byl na .is taki uzytkownik i ze chcesz sprawdzic czy nadal jest pod innym nickiem bo chcesz kontakt odnowic
  • Odpowiedz
@autismaxxed: na steamie mial chyba nick "PO!" ale nie jestem pewien, udalo mi sie znalezc jedno konto z takim nickiem ale profil jest prywatny, bede musial go do znajomych zaprosic...
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: To zależy od środowiska, w Polsce to mogą cię gnębić w szkole, starzy wywalić z chaty a rodzina olać, jedni oczywiście mają lepiej inni gorzej. No i za rękę publicznie nie pochodzą chyba że dziewczyny bo tu nikt nie zakłada że są les + jest to bardziej tolerowane niż 2 facetów.
  • Odpowiedz
@autismaxxed: gerwacel pisal ze na stronie glownej kronik myrtany na steamie, jeden ze screenow jest jego, w aktualizacjach nic nie jest napisane o zadnym konkursie o screenach, wiec pozostaje sprawdzic discorda, tylko link do niego jest martwy
  • Odpowiedz
pobór do woja i wiek emerytalny


@Polishdoomer02: ale to wszyscy mężczyźni, a nie geje. Jesteśmy waleni dużo bardziej, bo źle przeliczają nam emeryture, która się nam należy w stosunku do lat, które mężczyźni żyją po emeryturze, bo biorą pod uwagę średnia wieku kobiet i mężczyzn, a nie samych mężczyzn. Przez to mamy dużo niższa emeryturę na miesiąc, niż powinniśmy mieć jako faceci.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy: Dobra, widzę że się nie rozumiemy, ja jestem hetero, przez to że MY jesteśmy dyskryminowani pod kątem emerytur miałem na myśli mężczyzn i tu się z tobą zgadzam, wiek emerytalny powinien być równy. Jak dla mnie najlepiej byłoby zrównać do 65 [bo mamy kiepską sytuację demograficzną, stąd równanie w górę] i przywileje dla matek z dziećmi, tak bodajże jest w Czechach, żeby wynagrodzić kobietom poświęcenie związane z rodzicielstwem [nawet
  • Odpowiedz
@Polishdoomer02: ale aborcja do którego miesiąca / tygodnia ciąży?
No wiem emerytalny to będzie podniesiony i to wydaje mi się, że w tej kadencji rządu. To akurat dobry pomysł, bo ktoś musi pracować. Podniósł bym też wiek emerytalny całej mundurowce, bo idą zdecydowanie zbyt szybko.
  • Odpowiedz