Wpis z mikrobloga

@xyz_xyz niczyja wina, ze w polsce jedynie nastolatkowie ogarniaja mode bo dorosli ludzie zatrzymani w czasach h&m, widac, ze albo jestes stary albo mieszkasz na wsi… w duzych miastach jak najbardziej taki outfit jest klasunia
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz a ty juz wyrzuciles maslo i zamieniles je na warzywa, ze sie tak prujesz i masz tyle energii? chlopie, daj sobie spokoj. uzywasz jakiegos adidasa i cos sie bedziesz wypowiadac. jako tako jestes jeszcze mlody wiec sie ogarnij
  • Odpowiedz
@yee__ xD 14 letnie pokemony bez pojecia o zyciu będą mnie pouczać :D jeden na utrzymaniu a drugi e.w moze zarabiac cialem :D słodkie. Co do masla rozumiem że nawiazujesz do moich wpisów o problemach zdrowotnych :D podziwiam ze samozaparcie w przegladaniu mojej aktywnosci zeby sie do czegos przyebac :D
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz nikt cie nie uczy zycia, co najwyzej moge cie w modzie podszkolic. na to o utrzymaniu nawet nie odpowiem bo ci sie odkleja. nie, nie nawiazuje. podziwam ze przylazisz i piszesz takie gowno jak w pierwszym twoim komentarzu tutaj
  • Odpowiedz
@yee__ a czy moj 1 komentarz zaatakował cie w jakis sposób ? -nie. A byl bardzo blisko prawdy, pomyliłem się z wiekiem o rok ;) @stormi idz szukac atencji gdzie indziej, moze na tag przegryw. Z mojej strony jej nie uświadczysz
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz nie odpowiadaj za mnie jak juz pytasz. zaatakowal bo dla lansiku to sie polacy moga ubierac, a te ciuchy rownie dobrze moze zalozyc chlop w twoim wieku tylko nie moze miec zamknietego lba
  • Odpowiedz
@yee__ e.w buty :) reszta jest dziecinna co juz pisałem. @stormi ej ale twojej rodziny tu nie ma zebys od biedy umysłowej wyzywała :) . Dobrze, moje drogie pokemony. Bylo zabawnie ale dalsza dyskusja będzie już nudna. Więc zostawiam was musicie sobie jakoś poradzić z brakiem atencji z mojej strony :)
  • Odpowiedz
  • 0
@xyz_xyz zeby zalozyc te buty to musialbys miec do czego i je najpierw kupic, a to ci nie grozi. mozesz pokazac w czym chodzi pan dorosly, ale ja juz sie domyslam
  • Odpowiedz