Wpis z mikrobloga

@Narusegawa: Przecież Cię wymazuję na bieżąco prosiaczku Ty mój, sam wiesz najlepiej xD Zwłaszcza lubię Ci psikusy nocą robić, by prosiaczek na drugi dzień o poranku miał już odpowiedni nastrój xD Temu tak pupka prosiaczka piecze, że aż musi wpisy osobne skrobać z żalami i groźbami na poczciwego Czikę xD Jejku, jejku!
  • Odpowiedz
@ehhhhh_: @Koyanaruu Liczycie, że Czika wda się z tyci, tyci Grajewiaczkami w przepychanki werbalne, że sprokurujecie jakąś kłótnię, by Czikę pozgłaszać? To Czika zgłasza i zatapia (ahorita), a Wy chodzicie cichutko tagowymi zakamarkami i ważycie słowa, zanim coś naskrobiecie. xD Jeszcze 3 miesìace New Tag Order niczego Was nie nauczyły? Czas przyzwyczić się do nowego ekosystemu albo z antylateksowym ewakuować się do konkurencji Wypok - hejto. Dospuściłeś się do
  • Odpowiedz
@CzikaKiri: mnie jakos ci sie nieudaczniku nie udaje.
Wpisy o oślicy którą powinienes wziąć miedzy nogi i odjechac daleko w strone przepaści jak wisiały tak wiszą.
A tyle było zapowiedzi i szukania. Teraz jeszcze więcej bo cudaku masz mnie na czarnej i sie musisz pocic ręcznie i sprawdzać co kilka godzin. Bo nie znasz dnia ani godziny gdy wrzucę swój wpisik o pastuchowej xddd
Tak sie wygrywa z wami niedojdy.
dyzmund - @CzikaKiri: mnie jakos ci sie nieudaczniku nie udaje.
Wpisy o oślicy którą ...

źródło: 1000002915

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@CzikaKiri: mòj ty słodki ptysiu ja się dopiero rozkręcam . Skutecznie ci ciśnienie mòj ty tchòrzu podniosę. A takie pytanie : Marik1234 to twòj druki nick ?
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
  • 0
@dyzmund: Dyzmuś, Dyzmuś, ach Ty Napoleonie! Dla Ciebie zawsze wyjątek zrobię i odpowiem xD Nawet czasem lubię, jak próbujesz zaostrzonym patyczkiem pokolebotać kulki Cziki, ale za malutki jesteś. Tyci, tyci Dyzmuś, ooo, taki malutki Grajewiaczek to byli!

P. S. Czarnolista? Pierwszy raz słyszę xD Jak nie umiesz dodać pod wpisem Cziki komentarza, to żal się jak ten @Narusegawa - nowy wpis dodawaj i oznaczaj zacnego Sheriffa Czikę.

Loca, loca,
  • Odpowiedz
  • 3
@CzikaKiri: XDDDDDDDDD
Boli co? Lubie ten wasz pisk przez zaciśnięte zęby.
A będzie bolalo jeszcze bardziej.
Masz. Zdjęcie ukochanej pastuchowej na łez otarcie. Nie jestem taki okrutny.
dyzmund - @CzikaKiri: XDDDDDDDDD
Boli co? Lubie ten wasz pisk przez zaciśnięte zęby.
...

źródło: 1000002831

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Narusegawa:

a na żywo po jednym liściu już byś się łzami zalał.


On już raz flagę Japonii wywiesił, i to po sytuacji którą sam sprowokował XD A ile było pocenia, żeby nie wyszło na to, że jedyne na co go stać to kłapanie dziobem. Jemu i jego podobnym pacjentom zostało tylko haukanie zza monitora. Jeszcze się geniusz szczyci, że specjalnie siedzi po nocach i zgłaszają te wpisy, żeby rano spadały.
  • Odpowiedz