Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka jak Filipek w cv napisał swoje szkoły tak jak on i cała rodzina przedstawiała na yt to on to będzie roboty szukał.

Teraz niby gimnazjum nawet kończył prywatne. Magda wczoraj wyraźnie poirytowana stwierdziła że to ich sprawa i nie będzie się tłumaczyć.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzikamery: Bo ten tłusty MEGALODON jak otwiera paszcze, to gada same kłamstwa i mity. Już kilka osób udowodniło, ze praktycznie większość tego co powiedziała, to kłamstwa. Dwójka z tych osób co udowodniły kłamstwa to @Nightshift_ i @adik75.

Oni nie powiedzą prawdy, że uciekli przed długami, a może nawet przed wyrokami. Inaczej by nie gadali, że w Kambo zostają na zawsze.
  • Odpowiedz
Oni nie powiedzą prawdy, że uciekli przed długami, a może nawet przed wyrokami. Inaczej by nie gadali, że w Kambo zostają na zawsze.


@MWittmann: Skoro tak kurczowo trzymają się tej Kambodży nie mając żadnych perspektyw, żadnej pracy, żadnej przyszłości, emerytury, ubezpieczenia, znajomych, za to mają topniejące oszczędności - to coś musi być na rzeczy.
  • Odpowiedz
@MWittmann: tam caly czas wypadaja trupy z szafy bo na przyklad Mumin ostatnio mowil ze bardzo zaluja ze nie kupili domu lub mieszkania kiedy mial umowe prace bo potem zadne z nich takiej nie mialo a Muminowa pracowala dorywczo. Wiec nie wiem skad mieliby miec 17 lat skladek na emeryture kiedy nie mieli stalych prac i odprowadzanych skladek.
Ale nie chce mi sie juz ich ogladac i wywlekac tych wszystkich
  • Odpowiedz
@MWittmann:

Inaczej by nie gadali, że w Kambo zostają na zawsze.

Akurat nie słyszałem żeby gadali że na zawsze, choć u nich to wersja się pewnie ciągle zmienia, ale ostatnio wszedłem na live Mumina zobaczyć chwilę co tam gadali no i akurat Mumin mówił że w Kambo dają sobie jeszcze rok, jak nie wyjdzie to zmienią kraj, no ale każdy wie jak to z gadaniem u nich jest, zanim otworzą
  • Odpowiedz
  • 0
@RealBakman: tylko że on ręce i nogi ma mało sprawne . Jak mucha w smole a co dopiero by rozumkiem ruszył ? On szuka pracy na managera …przecież nie będzie skrzynki nosił tylko ze on nawet do tego się nie nadaje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nusantara: ale chodzą co chwila na jedzenie do knajpy …piwko wieczorami piją. Ja mam wrażenie że bawią się dobrze. Ja bym z ich perspektywa ciągle brała leki na sen bo nie mogla bym zasnąć ;)
  • Odpowiedz