Wpis z mikrobloga

Ależ teraz #rosja musi mieć obsrane gacie. #ukraina wjechała w nich jak w masło, państwo które po 3 dniach miało paść, a po 900(?) nadal się broni, przed 2 armią świata, (jak to ruskie trolle mówiły) ochłapami które rzuciły im do utylizacji państwa NATO. A po tych 900 dniach, wjeżdżają w nich po kursk.
Mam nadzieję, że mają mapkę od Prigożyna i znają trasę na moskwę.

To pewnie by była misja kompletnie samobójcza i bezsensowna, ale 2-3 wozy bojowe na krymie w barwach Ukrainy, jeszcze tej nocy...
CarlChryniszzswics - Ależ teraz #rosja musi mieć obsrane gacie. #ukraina wjechała w n...

źródło: tenor

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CarlChryniszzswics: Nie są obsrani. Ukraińcy mogą se zrobić jakiś rajd ale nie wiadomo czy się wgl tam okopią. Żadnego większego miasta nie wezmą tak jak Ruscy nie wzięli. Postrzelają, pokrzycza, za tydzień taktyczny odwrót. Żadnego oblężenie Kurska nie będzie. Ruscy zaraz podciągną wojska i się skończy babci sranie. Front wróci na miejsce, bo niby jak Ukraińcy mieliby się teraz umacniac na terytorium Ruskim? Do tego trzeba logistykę i inżynierie
  • Odpowiedz
@wwkbt: Pchasz się w onucę. Ja czytając dziś wypok mam wrażenie, że Rosja już upada po tym ataku Ukrainy. Putin sra pod siebie ze strachu (średnio co tydzień, ale teraz bardziej). Że jakby najechali nas to by się odbili od ściany i takie tam rewelacje. XD
Dobre wieści dla Ukrainy cieszą, ale niektórym tutaj odjęło rozum.
  • Odpowiedz