Wpis z mikrobloga

  • 0
@irish71: Mój brat ma raczej na bank aspergera, tyle że niezdiagnozowany. Też się zawsze śmialiśmy z tego jaki jest dziwny, ale odkąd zdaliśmy sobie z rodzeństwem sprawę, że to może być to, to w sumie nam go szkoda. #!$%@? ma.

  • Odpowiedz
@filas312:

Nawet wysoki wynik nie świadczy o tym, że dana osoba cierpi na jakieś zaburzenie typu autystycznego. Jednak gdy wynik przewyższa 32,


zalecane jest skonsultowanie się ze specjalistą.

;)
  • Odpowiedz
@tusiatko: ja w sumie nawet nie wiem po co tam lazłem, chyba po prostu mi się jebło coś w głowie że akurat poszedłem.

Nigdy nie myslałem że mogę mieć Aspergera czy coś, dopiero niedawno zacząłem to rozważać. Ja po prostu nie mam życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@irish71: mi tak głupio, bo jak byłam w gimbazjalnym wieku, to często jak się z bratem kłóciłam, to go od psycholi wyzywałam ( takie modne słówko wtedy), a on chyba ma to ;_;
  • Odpowiedz
@tusiatko: czym sie to objawia u twojego brata?

mój kumpel np. często nie kuma ironii, sarkazmu.

albo jak mu sie coś wkręci to potrafi o tym #!$%@?ć non stop (siłownia, prawo jazdy które robi już 10 raz) i nie ma innego tematu do rozmowy. najgorzej jak popije to w ogole sie z nim wytrzymac nie da

XD
  • Odpowiedz
  • 0
@filas312: powiem Ci z obserwacji mojego brata, asperger to #!$%@? sprawa. Jakimś cudem ma kilku kolegów i w końcu znalazł dziewczynę. Bo ogółem życie spędził nad książkami ( dosłownie) i przy kompie. I to chorobliwe zbieranie rzeczy :D W jego przypadku to kiedyś były komiksy kaczor donald, później muzyka z neta, a teraz to pieniądze :D centralnie, ma więcej gotówki niż niejedna filia pko na osiedlu :D no i jest inżynierem.
  • Odpowiedz