Wpis z mikrobloga

#!$%@? mac, siedze na jakimś kolejnym callu, z ktorego nic nie wynika, bo pewnych osob nie ma, a dopiero beda w piatek dostepni, zeby sprawy ruszyly do przodu, ale wtedy w poniedzialek musi byc kolejne spotkanie z innymi osobami, bo cos tam cos tam.

A klientowi bylo cos obiecane na koniec lipca, a ja tego nie widze nawet we wrzesniu.

Ehh widze przez okno jak chlopaki ukladaja kostke brukową, cos czuje, ze pewnie lepiej bym sie w takiej pracy odnalazl w sensie sie poruszal troche, czysty łeb, ladna pogoda, slonce, powietrze. A tak sie czlowiek kisi w tym pokoju z #!$%@? kalendarzem ze spotkaniami

#programowanie #programista15k #pracait #budowlanka
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na jakimś kolejnym callu, z ktorego nic nie wynika, bo pewnych osob nie ma, a dopiero beda w piatek dostepni, zeby sprawy ruszyly do przodu, ale wtedy w poniedzialek musi byc kolejne spotkanie


@Milo900: uwielbiam to pozorowanie pracy. Ostatnio miałem identycznie - spotkanie na temat ustalenia przyszłego spotkania. Oczywiście przed pierwszym spotkaniem napisałem maila, że to bez sensu, ale MUSIELIŚMY SIĘ spotkać, żeby "lepiej to zrozumieć" xD
  • Odpowiedz
  • 1
nie wiesz o czym mówisz, oski.


@Andrzej_Buzdygan: @Milo900 Dokładnie to. Po 8+ godzinach pracy biurowej człowiek ma wypruty mózg i nie ma zbytnio siły na robienie niczego ambitnego. Ale po 8+ fizycznego zapierniczu nie ma siły nawet na zajęcia mało ambitne.
  • Odpowiedz