Wpis z mikrobloga

#spotifyfamily mam wolne miejsce w rodzince. Miałem zgrana ekipie od 2020 ale jeden typek opuścił mnie i założył swoją rodzinkę o czym zapomniałem . Płatność 6,5 zł do 20 każdego miesiąca . Interesuje mnie tylko długa współpraca..Wolne od już
#spotify
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChlopoRobotnik2137: Miras moge zadac pytanie? niedotyczace przystapienia bo sam oplacam plan rodzinny. Tylko ze pytanie moze Ci sie nie spodobac wiec nie wiem czy chcesz bym je publicznie zadal :) jak jestes ciekaw to po prostu napisz ze moge zadac na PW.
Bez hejtu, wulgaryzmow czy atakow. Po prostu pytanie bo mnie to ciekawi jako ze sam oplacam plan rodziinny i udostepniam innym.
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: OK

jak wspomnialem sam oplacam pakiet family.
Jak go bralem to nawet nie wiedzialem ze ktos w nim bedzie :P
Wyszlo ze pierwszy byl szwagier i siostrzeniec.
Potem siorka zapytala czy nie mam miejca bo maz jej znajomej by sie podlaczyl. Podlaczylem i koles mi wysylal maille i wiadomosci ile ma placic. Potem kumpel z roboty (mial free i reklamy) w koncu
  • Odpowiedz
@gorzki99 No ja mama od anonkow tylko. Wiec czemu mam anonkom sponsorować? Jakbym miał tylko dla siebie mieć to nie widzę takiej wartości w tym, bo częściej słucham całych setów na YouTube czy SoundCloud . Płace tylko dlatego ze jest tanio
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Serio nie masz nikogo komu bys tak normalnie za free udostepnil? I tak korzystasz i te 4 dychy placisz. Nie wiem... rodzina, znajomi itp? Dalej z ciekawosci pytami i bez hejtu (musze podkreslac bo ja w wiekszosci to ironia emanuje :P)
Ja jestem stary kawaler ale i tak sie znalazly osoby ze nie mam z tym problemu. Jak wspomnialem 7pln/mc mi nic nie daje.

P.S jakis miras udostepnia mi
  • Odpowiedz
@gorzki99 Nie widze takiej wartości w spotify żeby płacić te 40zl za mc . Gdyby nie rodzinka to bym nie używał tego w ogóle. Słucham tylko na telefonie jak jestem na długich wycieczkach , a tak to nie używam. Na kompie leci YouTube . Jak ktoś chce to może zapłacić za rok i ja już miałem komplet ale jeden typek sie wyłamał .
  • Odpowiedz