Wpis z mikrobloga

Czy ja dobrze rozumiem że w tym kraju nie istnieje zaliczka i pracuje się cały miesiąc za darmo? Bo właśnie sprawdzam i czytam i wychodzi na to że jak przepracujesz powiedzmy tydzień a nie masz co jeść to nie masz jak otrzymać pieniędzy za pracę bo w polsce nie ma zaliczki uregulowanej prawnie. To fajny kapitalizm polaczki, w przypadku braku pieniędzy jedź kamienie xDDDD

#polityka #konfederacja #bekazlewactwa #sejm #neuropa #podatki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emigrujse: Przyjmij sie do budzetowki. Tam masz platnosc "z gory" a nie "z dolu"

Czyli pierwszego dostajesz wyplate za miesiac ktorego jeszcze nie przepracowales. Magia. Albo po Twojemu "zaliczka".
  • Odpowiedz
@emigrujse: Tej gowniak ile lat pracy masz za soba? Bo ja jakies 20. Zebralem wiecej wyplat niz Ty prezentow urodzinowych.

Gowno mnie obchodzi co jest w usa.

Mnie interesuje ze zaplata ma byc za prace a nie z gory za nieprzepracowanie niczego.
  • Odpowiedz
@gorzki99: no i on o tym mowi, zeby po tygodniu dostać część wypłaty za ten przepracowany tydzień wlasnie, czasem bez umowy wypłatę dają wlasnie co tydzień
  • Odpowiedz
  • 0
no i on o tym mowi, zeby po tygodniu dostać część wypłaty za ten przepracowany tydzień wlasnie, czasem bez umowy wypłatę dają wlasnie co tydzień


@X0__x0: Chyba nie do konca zrozumiales :)
Napisales:

zeby po tygodniu dostać część wypłaty za ten przepracowany
  • Odpowiedz