Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

robię sobie listę gier do ogrania na Switchu, wspomożecie radą co powinienem dodać, a co ominąć szerokim łukiem? Zaznaczam że konsola kupiona pod Mario, Poksy (chyba tylko 1 generacja mnie interesuje bo pamiętam je z Polsatu) i Zeldę.
Poza tym uwielbiam gry platformowe ale chciałbym skupić się na grach wydanych tylko na Switcha. Oprócz tego mam jeszcze PS5 do ogrywania "większych" tytułów.

MARIO

Mario Kart 8 Deluxe
Super Mario Odyssey
Captain Toad: Treasure Tracker
New Super Mario Bros. U Deluxe
Yoshi's Crafted World
Luigi's Mansion 2 HD
Luigi's Mansion 3
Paper Mario: The Origami King
Super Mario 3D All-Stars
Super Mario 3D World + Bowser's Fury
Mario + Rabbids Sparks of Hope
Super Mario Bros. Wonder
Super Mario RPG
Mario vs. Donkey Kong (Switch)
Paper Mario: The Thousand-Year Door

Tytuły, które jeszcze nie wyszły z Mario:
Super Mario Party Jamboree
Mario & Luigi: Brothership

POKEMON:
Pokémon: Let's Go, Pikachu!
Coś jest jeszcze wartego uwagi z Pokemonamiz 1, max 2 generacji?

ZELDA
The Legend of Zelda: Link's Awakening
The Legend of Zelda: Skyward Sword

#nintendoswitch #nintendo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: z pokemonów to tylko arceus, reszta to gówno niestety
Smasha bro możesz spróbować no i Rabbidsy 1 no i DK
Z zeldy bardzo fajne jest Minish Cap ktore wyszło na GBA i jest na tym emulatorze
  • Odpowiedz
@haabero: są jakieś zeldy 3d na emulatorach tych dostępnych na switcha z pakietem online? Widze że ludzie grają na youtube w takie fajne zeldy 3d ale nigdzie tego nie mogę znaleźć na switcha...
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: dodaj sobie zelde BOTW a później TOTK

Pokemon to tylko Arceus, a let's go pikachu bym pominął. Ewentualnie diamond też mnie w miarę wciągnęło ale szału nie ma.
  • Odpowiedz
@haabero: ale są emulatory gemboj advance, nintendo 64 itd pełno tam tego jest a mi to nic kompletnie nie mówi, klikam losowo i szukam gier ale najczęściej to jakieś gówno jest
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: multi ze znajomymi jest genialne. Jest też kampania singlowa. Generalnie smasha trzeba troche opanowac, ale jak to się zrobi to ta gra jest genialna plus masz bardzo dużo postaci z nintendo do wyboru
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: rabbidsy 1 to kolega miał na myśli Mario Rabbids (1 cześć to Kingdom Battle,a dwójeczka Sparks of Hope),DK to Donkey Kong (świetna platformówka)
  • Odpowiedz