Wpis z mikrobloga

@reddml: Przynajmniej jakiegoś nowszego tego Transita od szefa dostałem (2008 rok) bo ja widziałem jakimi niektórzy szrotami jeżdżą to przestaję widzieć wady Transita :D

No właśnie każdy poleca Sprintera :)
@reddml: Zależy od dnia, jako że jestem nowy to przeważnie mam około 60 stopów ale bywały dni gdzie miałem po ponad 70 a raz mi #!$%@? i miałem 86, i przeważnie jakieś 6 odbiorów dziennie :)

A jak to wygląda u Ciebie?
@reddml: Mi więcej niż 70 stopów do auta ciężko zmieścić, bo dowożę do wielu firm dość spore paczki :) W DHL średnio się robi lekko ponad 70 stopów bo są tak rejony podzielone że ciężko mieć więcej (oczywiście mój rejon jest wyjątkiem i jest drugim najbardziej #!$%@? rejonem) :D
@reddml: No ja jadę przeważnie przez dziurawe drogi albo jakieś pseudo serpentyny, więc nie bardzo mam jak przyspieszyć. Do tego na większości wiosek są duże braki w numeracji domów albo numeracja domów jest tak #!$%@?, że jak ktoś telefonu nie odbierze to jest się w dupie :D no ale jak dla mnie lepsze to niż jazda po Wrocławiu gdzie często zdarzają się korki i braki w miejscach parkingowych :D