Wpis z mikrobloga

@meemphis11: to z okazji tego mema przypominam, że to, że w boksie kobiet na IO rzekomo występują osoby, które wcześniej były mężczyznami, okazało się kłamstwem, a wykopki łyknęły (jak zwykle zresztą).
  • Odpowiedz
@kishibashi: mnie w całej sytuacji najbardziej zaskakuje to jak chętnie prawilne konserwatywne mordeczki pod własnym imieniem i nazwiskiem na fb piszą, że chętnie by pozdejmowali ludziom spodnie i popatrzeli na ich (wyimaginowane bądź co bądź) #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@RudyMacKenzie: no ale jak się dowiadują, że kobieta z męską urodą może mieć kobiece genitalia to nagle dowód tego co ma w spodniach przestaje być wystarczający ( ͡° ͜ʖ ͡°) chłop jest wtedy kiedy im się wydaje, że to chłop, proste.
  • Odpowiedz
@mlotan: nie, nie dopuścili, tylko zdyskwalifikowali w trakcie, nie podając wyników, ani rodzaju testu, ani kryterium testu, ani laboratorium. Początkowo federacja mówiła o przekroczonym poziomie testosteronu, po wielu miesiącach, o chromosomach, ale wyników/dokumentów/konkretów brak.

Ale nawet niech będzie, że zdyskwalifikowano je słusznie. Nie zmienia to faktu, że to nie są osoby transpłciowe, tylko co najwyżej osoby z kobiecymi genitaliami, z chromosomami XY. To dale nie zmienia faktu, że twierdzenie iż
  • Odpowiedz
Faktu też nie zmienia to, że skoro wasza pseudonauka mówi o 52 płciach to powinniście sobie własne kategorie stworzyć.
  • Odpowiedz
że skoro wasza pseudonauka mówi o 52 płciach


@mlotan: no tak, jak nauka jest sprzeczna z prawicową wizją świata to jest to pseudonauka, uniwersytety są lewackie, a eksperci to sprzedawczyki. Bardzo wygodne.
A o tych 52 czy iluś tam płciach to ja słyszę tylko od prawicowców na Wykopie i tym podobnych miejscach w internecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mlotan: jaka nasza nauka, jakie 52 płcie?( ͡° ͜ʖ ͡°) bohatersko walczysz z chochołem, którego sam stworzyłeś.

Zasadniczo są dwie płcie, ale to duże uproszczenie i to skomplikowane i wszytko zależy od kryterium, a u niektórych te kryteria płynnie przeskakują według tego co im pasuje.

Trudno przyporządkować płeć do osoby, która ma chromosomy XY i ciało kobiety. Albo ma żeńskie narządy i zmasulinizowaną budowę ciała. Niektóre
  • Odpowiedz