Wpis z mikrobloga

Odpalilem sobie dzisiaj to cudo, mam chyba z jakiegos bundla... Z dekade temu gralem na X360, ale porzucilem z jakiegos tam powodu...

Ogolnie gra wyglada srednio/salbo jak chodzi o korowe elementy:
- grafika to taki F.E.A.R. na sterydach, gra ktora wyszla kilka lat wczesniej, w najlepszym przypadku,
- strzelanie jak na fpsa raczej kiepskie,
- duzo systemow, ale zaden niedopracowany (strzelanie, fizyka, jazda samochodem etc.),
- soundtrack nic wybitnego, ale nie mam sie czego czepic,
- sterowanie (wybieranie broni jest mega skopane jak na cos tak debilnie prostego do zakodzenia)

Na pewno wzgledem doswiadczania gry na X360 odpadl najwiekszy problem czyli zajebiscie dlugie loadingi, co pewnie raczej jest rezultatem szybszego komputera, nizeli optymalizacji samej wersji PCtowej.

Co dla mnie ratuje ta gre to niepoprawnosc polityczna i dosyc spora roznorodnosc gameplayu, przerywniki majace na celu podbicie "ego" (czyli ilosci hp) np. wyciskanie na plaskiej albo macanie kosmicznych cycow. Prymitywny toilet humor, ale mnie smieszy.

Czuje sie podobnie ja gdy gralem pare lat temu w Deadpoola, ktory na poziomie technicznym byl dosc marny, ale nadrabial wlasnie tymi elementami swiatotworczymi/scenariuszem etc.

Wydaje mi sie ze ta gra zostala troche przesadnie w momencie wejscia na rynek shejtowana. Tak, nie dorosla do oczekiwan... ale to nadal bardzo przyzwoity tytul, warty chociaz sprawdzenia, szczegolnie kiedy chodzi za grosze.

Dobra pozycja dla typowego zdrowego na umysle gracza bez kolczyka w nosie i kolorowych wlosow ( ͡° ͜ʖ ͡°) b

#gry #patriarchat #patriotyzm #bekazlewactwa #retrogaming
katopa - Odpalilem sobie dzisiaj to cudo, mam chyba z jakiegos bundla... Z dekade tem...

źródło: he6Mm8p_350x200_1x-0

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach