Wpis z mikrobloga

Raport z wyjścia #1 kwiecień 2022
Piątek więc czas coś poruchać Jeff Seid & Zyzz mix na głośnikach,gole morde i jade pod klub zgarnąć pijaną szmate na seksy bo już 1 w nocy.Jade nocnym do centrum ide pod klub kapitol stoje 10 minut bo czekam na ekipe wtem widze jak dziad wyprowadza młodś julke z klubu a ta po chwili sie kladzie na ziemii xD.Czekam na rozwój sytuacji bo moze mozna by go zmoggować i mu ją odbić ale po chwili wyłania się lepsza julka w obcasach ubrana jak tirówka odrazu mi stanął i po 5 minutach obserwacji tej mojej julki jak pomaga tamtej lezacej podbijam jak pua uczy i zagaduje swoją.Odrazu zobaczyłem zainteresowanie mimo że ja nie żaden chad tylko upper normie ale w między czasie walnąłem wódke więc szmata wyczuła dynamine odemnie.Po 15 minutach ślimak i macanko wlatuje,jej kolegą zajmował się mój skrzydłowy a ja z julką udaliśmy się uberem do mnie na ruchanie od 4 w nocy do 13 w dzień.W tą noc akurat padał śnieg więc szybko wskoczyliśmy pod pościel i ruchanie trwało do białego rana.Skończyłem jej na plecach i odprowadziłem pod klatke żeby sobie wziąć od niej kontakt i probowac ugrac kolejne ruchania
Wiek julki:24 lata
Smv:7/10
Zaangażowanie w seks:8/10
#blackpill #pua #redpill
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach