Wpis z mikrobloga

@amozetoostatniraz: klątwa warmiańska już działa. A tylko przespacerowałaś się ulicą Szkolną, zerknąłaś na posesję i zrobiłaś parę fotek. Powinnaś ocaleć, ale dla pewności wypij butelkę mleka - koniecznie z gwinta i koniecznie ktoś bliski musi odkręcić to mleczko dla Ciebie. Okrzyk : "MENELE!!!!" po ostatnim łyku - wskazany.
A nowa wersalka koniecznie z salonu agata, Krzysiu swoje obecne legowisko tam nabył. Wystarczy zerknąć na wilm by przekonać się, że jak
  • Odpowiedz
@bellacavem Właśnie od godziny przeglądam łóżka w agata meble XD, chociaż tatuś naprawił moje łóżko ale ile wytrzyma? Nie wiem. Ściślej mówiąc, ja mam łóżko a nie wersalkę i jakaś deska się odkręciła a ja spadłam do szuflady na pościel XDD. antidotum z mleczkiem spróbuję i legowisko Krzysia też muszę obczaic
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: przygoda rodem z " Kingsajzu" , takie spadnięcie do szuflady na pościel. Nie bardzo sobie wyobrażam jak to możliwe, zwykle nad takimi szufladami montuje się stelaż z listew.... Więc albo cały bok łóżka potraktowałaś z kopa, albo śpisz w hamaku, albo mnie wyobraźni brak. Pewnie to ostatnie. A jak tatuś przeczyta tutaj, że wahasz się czy po jego naprawie wersalka
wytrzyma do końca świata a nawet jeden dzień dłużej
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: piękny schemat, czytelny. Świetna, ekspresyjna kreska. Zabrakło tylko oznaczenia czy ten element pękł przy wezgłowiu czy też w drugim końcu - pod stópkami Pani. Intuicja podpowiada mnie, że pod główką jednak. Usterka częsta - ten element konstrukcyjny łóżka odbiera największe obciążenia- i jak najbardziej do naprawy. Nawet nie musisz mieć uprawnień stolarza, wystarczy zamiłowanie do majsterkowania i kilka narzędzi.
  • Odpowiedz
@bellacavem Dziękuję za miłe słowa uznania. Pod główką było trach. Ja już na agata meble upatrzyłam dla siebie nowy tapczan, ale tatuś mówi, że szkoda pieniążków, bo to da się naprawić. Dziś montuje w tym miejscu nowe łączenia, bo wczoraj to taką prowizorkę zrobił, żeby tylko do rana przetrwało. Tatuś mój uprawnień na stolarza nie ma, on ukończył szkołę zawodową na profilu mechanik. Zobaczymy
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: A to poradzi sobie tatuś. Mechanik to pokrewny fach stolarce. Podobne zdolności manualne mile widziane, tylko inny typ materiału poddaje się obróbce. Zdecydowaną przewagą stolarki jest to,że na fajrant pachnie się pięknie trocinkami, drewnem a nie smarem towot. Aż kobietki proszą by się nie kąpać się bo zapach okuratny. Gdyby tatuś miał wątpliwości może mnie zapytać ,ja mam uprawnienia mistrzowskie w stolarce. Niech śmiało pisze zapytanie, dołączy ksero dowodu
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: A proszę bardzo i również dziękuję dla Ciebie, najokuratniejszo z Wykopków.Dla okuratnych ludzi- okuratnym jestem. A dla łachudrów,młodocianych bandyckich, tych co nie POmagajo - gniew mój zapalczywy i wysrywy hejtu.
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: Krzysiu już prawie rok je zasiedla a skoro przetrwało te wszystkie jego harce i baraszkowania to musi być dobry jakościowo produkt. Tym bardziej tapicerka dla której Krzysiu nie ma litości dekorując ją co i rusz nowymi wydzielinami, traktując ją jako chusteczkę czy ręcznik.Niestety nie podpowiem Tobie jaki to model ani nawet nie prześlę skanu kodu kreskowego. Zresztą to mogłoby być bezcelowe.W branży mebli tapicerowanych rok to szmat czasu.Nowe modele
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: podejrzewam, że firma jednak celuje w inny target- tak to określają. Pewnie z 15 lat temu nie wahaliby się i w tv oglądalibyśmy jak Krzysiu zachwala wersalkę : " Kochani moi chcem Wam powiedzieć prawdę OOO WIDZICIE OOO Nawet w Wilkowie tak się na sianku nie spało się jak na wersalce z agata meble salon OOO WIDZICIE OOO POlecam zakupić okuratnie"...
Dzisiaj sława Krzysia przygasła , głośno o nim
  • Odpowiedz
@bellacavem A proszę bardzo, jak sobie grajewiaczek ładnie dyskutuje, jak ładnie dla użytkowniczki @amozetoostatniraz naświetla rozwiązania stolarskie. Da się? Sheriff Czika na nocnym obchodzie tagu czyta to i owo, w strzelinki tagu zagląda xD. Bella, ale już to zdjęcie z Mariolką, jako ssakiem przydrożnym, z południa zniknęli. Zniknęli razem z wpisem @GitZGilowa... ba sam git zniknął z Wypoku na wakacje. Czika to byli. Zrobiłem błąd, że najpierw Twojego
  • Odpowiedz