Wpis z mikrobloga

Polka w eliminacjach oszczędzała siły na repasaże, a w repasażach na zwiedzanie XDDD
#paryz2024
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dondon: Jak oni się przygotowują? Jadą tam dla beki? Robią te minima olimpijskie i wywalone. Na olimpiadę macie jechać po personal best. Jak nie to po cholerę te 4 lata się przygotowujecie? Żeby pojechać po 20 wynik w sezonie?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 79
@Jestem_tu_zielony: to jest nagorsze. Robisz sezonówkę, wyciągasz maksimum ze swoich możliwości. Nie starczy, trudno, każdy ma swoje ograniczenia. Tyle, że jej najlepszy wynik w sezonie dałby spokojny awans.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 11
@HyperXBang: 800m kobiet. W eliminacjach odpuściła finisz i mówiła w wywiadzie, że oszczędzała sily na jutrzejsze repasaże. W repasażach pobiegła jeszcze wolniej i wygrała tylko z Palestynką. Anna Wielgosz. Sprawdziłem, rocznik 93.
  • Odpowiedz
@dondon: a może rzeczywiście te warunki dla sportowców są okropne, jedzenie sen it'd jak sami Brytyjczycy własnych kucharzy przywieźli to już jest grubo.
Sam byłem zawodowym sportowcem i pamiętam w Spale.sie robiło najlepsze wyniki bo były najlepsze warunki do regeneracji i startu
  • Odpowiedz