Wpis z mikrobloga

#przegryw #ator

Oglądanie filmów Atora ma według mnie bardzo zły wpływ na psychikę pamiętam że jak go kiedyś oglądałem nie ironiczne (XD) to prawie ciągle chodziłem taki smutny i zmartwiony tym co się stanie xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@power-weak: Niestety tak jest, ja jak go oglądałem nieironicznie, to było tak mniej więcej jak kryzys migracyjny się zaczął i straszenie wojną, to ciągle żyłem w przeświadczeniu, że zaraz może się świat skończyć czy coś. Nawet chciałem iść euro wymieniać na złotówki bo wierzyłem, że "zgniły zachód" zaraz upadnie xD. Ten człowiek perfidnie żeruje na ludzkim strachu.
  • Odpowiedz
@power-weak: Ja przez to jego straszenie to też ciągle poddenerwowany chodziłem bo muszę leki przyjmować. Bałem się, że zaraz się cały świat zawali i braknie leków w aptekach, my się możemy teraz z tego śmiać, ale po komentarzach widać jak dużo ludzi go ogląda na poważnie. Nawet nie wyobrażam sobie jak ci ludzie są w stanie żyć przez takie sianie paniki przez grubasa.
  • Odpowiedz
  • 0
@WojtekNitrodolski

Nawet nie wyobrażam sobie jak ci ludzie są w stanie żyć przez takie sianie paniki przez grubasa.


Nie polecam używać takich określeń jak "grubas" w stosunku do Atora czy kogoś innego bo uważam to za obraźliwe (moje zdanie) aczkolwiek w ich stan psychiczny nie jest pewne w najlepszej formie i pewne wielu z nich stało się po czasie foliarzami co szukają światowego spisku wszędzie gdzie się da ogólnie to te
  • Odpowiedz