Wpis z mikrobloga

Jaki kabel Ethernet wybrać? Teraz mam kabel Cat 7 SSTP flat cable 5 cm i na GeForce Now co chwilę tracę pakiety. To dramat, nie da się grać. Nie wiem, czy to przez kabel, czy przez coś innego, ale chciałbym przetestować inny kabel. A jeśli to nie pomoże, to zadzwonię do mojej Vectry i porozmawiam z nimi. Pewnie powiedzą, że u nich wszystko gra, ale mimo to chciałbym spróbować.

Jaki kabel wybrać do grania? Mam łącze 600 Mb, od razu mówię
Dzisiaj już z 20 razy się wkurzyłem i nie mogę wytrzymać xD

#technologia #geforcenow #boosteroid #graniewchmurze
Pietuszon - Jaki kabel Ethernet wybrać? Teraz mam kabel Cat 7 SSTP flat cable 5 cm i ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz mam kabel Cat 7 SSTP flat cable 5 cm i na GeForce Now co chwilę tracę pakiety.


@Pietuszon: no jeśli na kablu Cat7 co chwila tracisz pakiety, to nie ma wyjścia, rób linka z kabla DAC 100Gbps.

A bardziej poważnie - 600Mbps pójdzie bez najmniejszego problemu nawet na kablu Cat5e znalezionym w piwnicy, jeśli tylko nie będzie uszkodzony. Nie wiem, czym są spowodowane twoje problemy, ale na 100% jestem
Jarek_P - > Teraz mam kabel Cat 7 SSTP flat cable 5 cm i na GeForce Now co chwilę tra...

źródło: kabel-direct-attach-dac-qsfp28-100g-1m_2_

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@Jarek_P też pomysłów nie mam, może przez kabel ale nie powinno. Chyba że to przez Vectrę. I najpierw pogadać z Vectra a później zobaczyć z innym kablem ethernet
  • Odpowiedz