Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam drugiego takiego formułowego roczarowania (i weryfikacji) jak Lando Norris.

Mówiono o nim jako przyszłym mistrzu świata, twarzy McLarena. Tyle czasu w F1, a więc i niby doświadczenie. Mówiono, że wystarczy, że dostanie konkurencyjny bolid i będzie wygrywał. Dostał i nie wygrywa.

Wpadki na starcie, nerwowe i chamskie odzywki na radiu, rozpad pod presją. Jego wyprzedzanie polega na zbliżeniu się do odległości DRS-owej i stwierdzeniu, że "jest szybszy".

Prawda jest taka, że mistrzem w tym sezonie mógłby być Lando Norris, ale brakuje mu bardzo wiele. I niezłośliwie wydaje mi się, że już nie będzie lepszy.

Tego nie zagłuszy nawet spam julek na instagramie.
#f1
MaxHeidegger - Nie pamiętam drugiego takiego formułowego roczarowania (i weryfikacji)...

źródło: TELEMMGLPICT000199916758_trans_NvBQzQNjv4BqpVlberWd9EgFPZtcLiMQfyf2A9a6I9YchsjMeADBa08

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lando Norris


@MaxHeidegger: W pierwszym sezonie wydawało się ze dobry chłopak, "cichy" Brytyjczyk którego na tle Hamiltona czy Rusella można było lubić - jechał i dowoził średnim autem i to mi się podobało. Niestety, jak się okazało jest to przykład zepsutego netfliksowego oskarka, esencja obecnej f1 która jest powodem ograniczonego dawkowania transmisji z powodu ilości dostarczanej żenady. Jeżeli ktoś się zastanawia o czym piszę to niżej zdjęcie z chyba alfonsem.
Gentleman_Adrian - >Lando Norris

@MaxHeidegger: W pierwszym sezonie wydawało się ze ...

źródło: 57481049-10789047-image-a-22_1651829805511

Pobierz
  • Odpowiedz
@MaxHeidegger: Faktem jest, że mógł mieć 7 wygranych a ma jedną i to najbardziej przypadkową, gdzie to SC a nie czyste tempo dało mu najwyższe miejsce podium.
Imola, sterta głupich błędów w pogoni za Maxem.
Kanada, fatalna jazda na mokrym
Hiszpania nie pamiętam, pewnie #!$%@? strategia ale na bank #!$%@? start z PP.
Austria... No tu nie trzeba tłumaczyć, miał lepsze tempo ale nie potrafił zaatakować Verstappena inaczej niż długimi bombami i to tylko z własnego powodu, bo przez 10 okrążeń pogoni nie zaliczył ani jednego czystego a na końcu się rozbił choć mógł uniknąć i stracił wszystkie punkty.
Anglia, P3 zamiast P1 choć miał najlepszą sytuację bo mógł założyć medy, zamiast tego wybrał używane softy i ani nie dogonił Hamiltona a i Verstappen na hardach
  • Odpowiedz
@MaxHeidegger: ciężko mi go ocenić, bo jestem 100% papajowy. W 2020 czy 2021 można jeszcze mu było wybaczyć spiny, błędy. Zwłaszcza, że nadrabiał to bohaterskimi obronami przed Oponeo czy podiami. Ale teraz Norek ma za sobą 5,5 sezonu. I po tym czasie widzimy, że jest bardzo konsekwentnym kierowcą. Konsekwetnie psuje starty z pierwszego rzędu. Konsekwentnie spada przynajmniej o pozycję i trzyma za słabe tempo do jakiś 5-10 okrążeń do końca.
  • Odpowiedz