Wpis z mikrobloga

Tak a propos walki za kraj, bronienia ojczyzny bo przecież ojczyzna również się nami opiekuje.
Trzy miesiące temu kupiłem urządzenie, po miesiącu użytkowania zaczęło mi się wydawać że pracuje nieco gorzej. Zacząłem zwracac uwage na pracę urządzenia i faktycznie, cos jest nie tak. Zglaszam do producenta, po 1 dniu praktycznie z automatu odrzucają zgłoszenie. Piszę odwołanie, przyjeżdża technik, ogląda, kręci nosem, cos tam spisuje i odjeżdża. Mija tydzień, piszę do producenta, dostaje odpowiedź "sprawa w toku". Mija kolejny tydzień, znowu pisze, znowu to samo. Mijaja kolejne dwa (razem juz miesiac), pisze kolejny raz i znowu to samo, ale przecież jestem uczciwym obywatelem, od czego jest rzecznik praw konsumenta i uokik. Dzwonię, odbiera pani, przedstawiam sytuację a pani na to
- Zakup byl na firme czy jako osoba prywatna?
- Na firme
- A to przepraszam, my udzielamy porad tylko osobom prywatnym
- No to niech mi chociaz pani powie czy w mojej sytuacji obowiązuje dwutygodniowy termin odpowiedzi na reklamacje
- Niestety, takiej porady rowniez nie moge udzielić
- Czyli mi nie pomożecie? To co ja mogę teraz zrobic?
- Proszę iść do prawnika, on panu pomoże, do widzenia.

#!$%@? mać. Pracuję całe życie, płace uczciwie podatki a i tak jestem dymany ze wszystkich stron. Żeby zlecić remont łazienki to trzeba mieć wcześniej doktorat z kładzenia płytek, bo inaczej cię w #!$%@? zrobi fachowiec. A jak sie będziesz chcial poskarżyć to się dowiesz że sorry, ale urzad do spraw skarg otwarty jest w kazdy drugi piątek nieparzystego miesiąca między 11:04 a 11:07, jestes 2137 w kolejce.

I te psie syny z rządu będą potem wymagać żebym za ten burdel życie oddal

#polska #januszebiznesu #zalesie

I dla zasiegu

#heheszki
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@A330: chłop co mysli, że płacąc podatki ma przywileje. Zaskocze Cię. Przywileje mają Ci co tych podatków nie płacą, a na pracujących nakłądane są coraz to nowe daniny. Przykład?

Dzieci i Emeryci mają przejazdy ulgowe, a pracujący normalne. A kto utrzymuje komunikacje i budżet danego miasta? Emeryci? Dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- Zakup byl na firme czy jako osoba prywatna?

- Na firme


@A330: nie zaplaciles vat, czyli nie dolozyles nic do wspolnej kabzy, a teraz wymagasz ochrony i opieki jak ci ktorzy dolozyli. No to jak ma byc dobrze? ¯\(ツ)/¯

#heheszki
  • Odpowiedz
@PedzacaGuma: no to pozbądź się mentalności niewolnika, bo srasz do własnego gniazda. Jesteś ofiarą typowej propagandowej zagrywki - napuszczenie jednej wyzyskiwanej grupy na drugą. Można ruchać pracownika bo wmówiło mu się, że to najbiedniejsi go okradają xD
  • Odpowiedz
Dzieci i Emeryci mają przejazdy ulgowe, a pracujący normalne.


@PedzacaGuma: przecież to najlogczniejsze rozwiązanie. Dlaczego osba, która pracuje i ma większe możliwości zarobku ma mieć ulgi a nie ci którzy jeszcze nie mogą/nie powinni pracowac albo ci który już nie mogą/nie powinni?
  • Odpowiedz
@A330: w przypadku firm nie ma określonego czasu tak jak w przypadku zwykłych reklamacji konsumenckich. Także niestety musisz uzbroić się w cierpliwość. Możesz im codzienne przypominać, może w końcu będą chcieli mieć strupa "z głowy" jak to się mówi i ją w końcu rozpatrzą dla świętego spokoju.
  • Odpowiedz
  • 0
@grn1993: widzisz, wystarczyłoby żeby pani na linii odpowiedziała mi "tak" lub "nie" i tyle. Finalnie olalem sprawę, naprawiłem sprzęt na własną rękę tracąc przy tym gwarancję. Szkoda nerwow w tym chlewie
  • Odpowiedz