Wpis z mikrobloga

Centrolewica w pigulce, czyli poczucie wyzszosci cwiercinteligentow nad rzekomymi oszolomami, ktore bierze sie z wlasnego oszolomstwa - wszystko co powie Trump jest zle, bo on to powiedzial.
Jestescie programowani przez propagande jak biedni Koreanczycy z polnocy.

#usa #polityka
IdillaMZ - Centrolewica w pigulce, czyli poczucie wyzszosci cwiercinteligentow nad rz...

źródło: 1000003547

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@xiv7: na tym polega programowanie cwiercinteligentow.
Media etykietuja "wroga ludu", i od tego momentu nie wazne co ktos mowi, tylko, ze mowi to ta osoba, czyli glupek, oszolom, idiota itd. itp.

To co powodowalo, ze slyszac dane slowa Obamy ludzie mowili "wow", moze tak samo posluzyc by chwytali sie za glowy kiedy mowi "wrog ludu".

I nie chodzi tu o Trumpa, ktorego mam w nosie i sam sobie na wiele
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7 to dziala w obie strony, przeciez po prawej stronie jest tak samo glupio, tylko autentyczne poczucie wyzszosci intelektualnej ma jedna

Ja wskazuje na to, ze nieslusznie
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: ale wg mnie obiektywnie "lewa" strona jest wyżej intelektualnie bo uniwersytety i duże miasta srają na Trumpa, no po prostu, obiektywnie
  • Odpowiedz
  • 0
@xiv7 prawdopodobnie to sie wlasnie bierze z obiektywnej roznicy w wyksztalceniu i wiadomej zaleznosci w preferencjach politycznych, ale no wlasnie w mojej ocenie jest to bardzo czesto falszywe pzekonanie.
Media nauczyly sie do obrzydzenia nieuczciwie grac podzialem inteligenci/troglodyci

Mnie to razi, choc z drugiej strony dobrze, ze lepiej wyksztalcona mniejszosc nie ma kompleksow wobec wiekszosciowej ciemnoty
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: Zauważyłem to kiedy w wywiadzie wczoraj powiedział że imgiranci zabierają "black jobs" i nagle każdy udawał idiote, że nie wie o co chodzi. Trochę żenada.
Według tego co lewica pieprzy, to czarni mają gorzej na rynku pracy, więc imigranci faktycznie mogą im zabierać miejsca pracy, takiej pracy do której wzieli czarnych bo nie było innego wyboru. A ci szukali tam obrazy na siłe, podczas gdy sami produkują tego typu
  • Odpowiedz
@IdillaMZ: @KIaudiuszeq nie wiem za kim jesteście, ale u nas sama manipulacja polega na tym że mówimy na Demokratów "lewica" tak jakby to byli jacyś komuniści a na Republikanów "prawica", w Polsce te pojęcia znaczą trochę co innego, ja bliżej Demokratów uważam że również prezydenci Republikanów mieli swój dobry wkład w USA, ale na pewno nie konkretnie Trump, nigdy nie było nikogo tak kontrowersyjnego tylko w miarę ogarnięci faceci
  • Odpowiedz
@xiv7 XD ponad trzy dekady mieszkam po drugiej stronie oceanu, dla elit od lewej do prawej strony Trump był bożyszczem, aż do momentu kiedy ogłosił swój start w wyborach. Wtedy wiadomo było, że jest odpowiednim kandydatem, bo jego poglądy wcale się nie zmieniły, a skowyt establishmentu był i jest od lewa do prawa.
Rodziny Clintonów i Trumpów bardzo mocno się przyjaźniły. Trump był bardzo miłe widziany w MSM i wszyscy się
  • Odpowiedz
@Szkodnik1: to znowu ja słyszałem że miasta typu Nowy Jork i tym podobne w ogóle Trumpa nie poważają jako poważnego kandydata, zawsze w wyborach, ZAWSZE, startowali politycy, a tu pierwszy biznesmen i serio jest troche pajacem, Bush np był normalnym politykiem
  • Odpowiedz
@xiv7 tak odkąd zdecydował się kandydować, wcześniej było git i nie mogli się doczekać. Bush W był z establishmentu, cały czas czekam aż wojska usa w Iraku znajdą broń masowego rażenia, a ile amerykańskich żołnierzy przez niego poszło do piachu. Ludzie w dużych miasta lubią socjalizm, bo jest mocno pod górkę. Sam mieszkam w centrum miasta, które jest częścią dużej aglomeracji i tutaj większość głosuje na takich co sporo obiecają, a
  • Odpowiedz
@Szkodnik1: ja słyszałem że Trumpowi doradcy musieli tłumaczyć że Finlandia to nie jest część Rosji, nie wiem, jak go słucham to tam jest 99% propagandy często szurskiej, antynaukowej a 1% konkretów
  • Odpowiedz
@xiv7 no media w kółko głosiły ploty, tylko gość jest w stylu to co w głównie, to na jezyku, lubi żartować, sarkazmem pojechać i trollować, więc jak nie znasz super angielskiego, to ciężko zrozumieć o co mu chodzi. Ja czasami się łapię na jego trollowaniu XD
Propaganda antynaukowa??? Wynalezienie, przetestowanie i zaoprobowanie szczepionki trwa 5-10 lat, on popchnął cała machinę żeby były gotowe w mniej niż rok, a w tym czasie
  • Odpowiedz
@Szkodnik1: jest jeszcze taki argument że był prezydentem i wcale ameryka nie stała się wielka, a te jego sugestie o wyjściu z nato i innych sojuszy są po prostu niebezpieczne, a tak osobiście to gość był milionerem ale jak się obejrzy dokumenty o nim to większość kasy #!$%@?ł na nieudane inwestycje
  • Odpowiedz
a tak osobiście to gość był milionerem ale jak się obejrzy dokumenty o nim to większość kasy #!$%@?ł na nieudane inwestycje


@xiv7: tak #!$%@? ze dalej jest miliarderem XD
  • Odpowiedz
@xiv7 aż do pandemii, gospodarka kręciła się na wysokich obrotach, przemysł się rozkręcał i nie było inflacji, ale wielka Ameryka to pojęcie względne i zależy od indywidualnego spojrzenia.
Jego sugestie o wyjściu z NATO to tylko sposób wywarcia presji na resztę, która nie tylko nie dokładała się do sojuszu, ale bardzo chętnie odbudowała potęgę Rosji. Wiesz, po upadku ZSRR, Rosja była bankrutem. Beka jest z tego, że jego dwie żony są
  • Odpowiedz