Wpis z mikrobloga

Totalny noob jeżeli chodzi o #radarr #sonarr #jellyfin #linux #nas #transmission

czy ktoś może mi powiedzieć jak to działa? Skonfigurowałem jellyfin, jellyseer, radarr, sonarr, transmission - i jak dałem request jakiegoś filmu na JellySeer to przesłało to do Radarr ale Radarr nie przesyła tego do Transmission. Musiałem sam wejść w Radarr i wejść w tego requesta i coś tam naklikać żeby przekazało torrent do pobierania. Czy to aktywuje sie dopiero po czasie? Czy i jak to zrobić, żeby to było instant?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okusuri: Co to znaczy zdecyduj się? Przecież każda aplikacja służy do czegoś innego. Mówię tylko, że mam takie rzeczy na serwerze no i żeby obejrzeć film na JellyFin to muszę go znaleźć na JellySeerr, ściągnąć przez Radarr lub Sonarr zależnie od tego czy to film czy serial no i on musi przekazać to do Transmission. Tak to rozumiem przynajmniej. No i pytanie brzmi czemu nie jest to "instant" i ile
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: ja miałem tylko sonara i myślałem że on filmy na luzie też obsługuje. Pamiętam że chyba z godzinę siedziałem żeby filtry poustawiać więc ci nie pomogę, ale wszystko da się ustawić, tylko trzeba znać regexy. To jest strasznie żmudne i by mi się nie chciało już tego robić kiedykolwiek. U mnie działało instant, no może czasem 30m opóźnienia
  • Odpowiedz
U mnie działało instant, no może czasem 30m opóźnienia


@okusuri: To wrzucając ręcznie w qbita po takim czasie to już oglądasz w połowie odcinka :P
  • Odpowiedz