Wpis z mikrobloga

@Adom007: ogólne to ciężko powiedzieć, bo każde ma inny skład i nie każde każdemu służy. No chyba że zadowoli cię odpowiedź, że dobre serum jest dobre. Albo raczej, że dobrze dobrane serum jest dobre.
Pasowałoby wiedzieć, czego szukasz (odżywienia, wzmocnienia, nabłyszczenia, zapobiegania wypadaniu) i cokolwiek o twoich włosach (długie, krótkie, kręcone, proste, zniszczone, suche, przetłuszczające się, oklapnięte, puszące się...)
  • Odpowiedz
  • 0
@LeVentLeCri: długie włosy naturalnie kręcą mi się końcówki, jak umyję szamponem, i spłukam ciepłą wodą to po 1-2h mam szope na głowie xd
natomiast jak spłukam lodowatą wodą to jest znaczna różnica.
Do tej pory stosowałem różne maski i odżywki i najlepszą jest onlyBio emolientowa, czasami jakiś olejek z czarnuszki(Bioelixire). Dziś znajomy polecał mi serum - pierwszy raz to usłyszałem i się zastanawiam bo nazwa brzmi jakby to miało dużo
  • Odpowiedz
@Adom007: są sera z silikonami i bez. Z tym że to jest tak jak z odżywkami, maskami i wszelkimi innymi kosmetykami - trzeba dobierać pod swoje włosy i ich potrzeby. O tyle się od odżywek i masek do spłukiwania różnią, że co do zasady zostawia się je na włosach i mają większe stężenie składników aktywnych. Można zrobić włosom kurację jakimś serum i używać przez pewien czas.

Jeśli chcesz czegoś na
  • Odpowiedz