Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill

Chop właśnie odebrał klucze do nowej kawalierki! Chop ma teraz dwa mieszkania! No do 15 sierpnia. A 10 już się Chop pewnie będzie przeprowadzał. Jeszcze na koniec właściciel się zapytał Chopa, czy on prowadzi jakieś życie towarzyskie, ma dziewczynę, wychodzi ze znajomymi, no i Chop mu odpowiedział, że sra do żwira więc jest jak jest, ni ma czasu na takie rzeczy. Ale on nie wie jednego...
obuniem - #apustaja #frenpill 

Chop właśnie odebrał klucze do nowej kawalierki! Chop...

źródło: bea4x2t8z0441

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

właściciel się zapytał Chopa, czy on prowadzi jakieś życie towarzyskie


@obuniem: co go podkusiło? Mieszkanie zostawiłeś w zbyt dobrym stanie i nic nie #!$%@?łeś podczas wynajmu? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Pandillero: To właściciel tego drugiego mieszania się pytał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zgrywajac_twardziela Chyba będzie git. Trochę mnie jedynie martwią drzwi, bo to są takie typu PRL xD, ale samo mieszkanie jest na uboczu trochę. To jest wieżowiec i moje mieszkanie jest na samym końcu korytarza, za osobnymi drzwiami i z osobną klatką schodową xD. To wygląda trochę, jak takie schody/pion ewakuacyjny, a te mieszkania
  • Odpowiedz
@obuniem:

moje mieszkanie jest na samym końcu korytarza, za osobnymi drzwiami i z osobną klatką schodową xD. To wygląda trochę, jak takie schody/pion ewakuacyjny, a te mieszkania tak dodatkowo władowane albo może tam na początku były jakieś magazyny małe czy coś.

Brzmi trochę jak ten filmik z 9gaga gdzie gość szedł przez jakieś dziesiątki drzwi, schodów i korytarzy by dotrzeć do swojego pokoju xD
W sumie fajne takie na uboczu
  • Odpowiedz
  • 1
Brzmi trochę jak ten filmik z 9gaga gdzie gość szedł przez jakieś dziesiątki drzwi, schodów i korytarzy by dotrzeć do swojego pokoju xD


@Zgrywajac_twardziela: Ja mam dwie opcje, bo mogę przejść normalnie głównym korytarzem i wąchać co ludzie mają na obiad, albo mogę wejść osobnym wejściem do tej dodatkowej klatki schodowej, tylko tam nie ma windy. Mam nadzieję, że nikt się tam nie będzie dobijał przez przypadek nigdy xD
  • Odpowiedz