Wpis z mikrobloga

@dzidek_nowak: ogarnij się bo powielasz fejki co czyni z Ciebie niejako osobę błaznującą czyli błaznem ewentualnie osobę pajacującą czyli pajacem, a to że za słaby jesteś w painta by coś zmienić dlatego powielasz kłamstwo to najlepsze potwierdzenie tego co napisałem
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: tego człowieka co wyróżnił się do wody sprowadziło PiS, Ty postujesz z nim mema sugerując że sytuacja zaistniała z winy obecnego rządu dodając jeszcze niepoprawne tski tagi, dlatego napisałem że takie zachowanie to błazenada i pajacowanie
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: w sieci obecnie rozpowszechniana jest wiadomość że czarnoskóry wyróżnił się do wody, używają tego faktu fabryki troli by słać przesłanie że obecny rząd wpuszcza takowych, co nie jest prawdą i nie masz dowodów że ktoś kto teraz przyjechał też wypróżnia się do wody, natomiast prawda jest że człowieka który to zrobił i który jest odpowiedzialny za zamieszanie wpuściło PiS, budujesz nieprawdziwa narrację, i jeszcze mówisz że jej nie zmienisz
  • Odpowiedz
używają tego faktu fabryki troli by słać przesłanie że obecny rząd wpuszcza takowych, co nie jest prawdą


@Hethrir: chcesz powiedzieć, ze nie wpuszcza obecny rząd przez granicę ich? xDDD typie....
W dodatku ja twierdzę jak wyżej, że oba rządy to robią. Poprzedni za kasę ten chyba za darmo.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: czy możesz mi pokazać co zrobił ktoś wpuszczony przez obecny rząd że piszesz że też Ci ludzie się wyróżniają, wrzucasz wszystkich do jednego worka a jak się napisze że zachowujesz się jak pajac to czujesz się obrażony, chcę powiedzieć że obecny rząd nie bierze łapówek tak jak poprzedni, takie pisanie że PiS i KO jedno zło jest śmieszne, zrównywanie 8 lat rządów z niecałym rokiem jest błazenada
  • Odpowiedz