Wpis z mikrobloga

Mam mały problem. Za każdym razem kiedy loguje się na konto steam woła, że loguje się z innej lokacji i mam im wklepać kod, który mi wyślą na maila. Dzięki temu nie mogę niczym handlować, bo muszę przeczekać 7 dniowy okres czegoś tam, który resetuje się za każdym razem... Jakieś pomysły ?

#steam #csgo
  • 9
  • Odpowiedz
@HARDrychuCORE: @stahkh: używam CCleanera, dlatego problem występował przy przeglądarce. Nagle zaczęło się to pojawiać w przeglądarce steamu, więc mała lipa :x Da się to jakoś wyłączyć w opcjach konta steam ?
  • Odpowiedz
@HARDrychuCORE: @Obliv: aplikacja steam może korzystać z przeglądarki systemowej (pamiętam, że np motd korzystało z IE i można było odkryć jaka sieć sobie nabija wyświetlenia ;)). Więc może być tak, że przeglądarka steamowa też korzysta z IE i czyszcząc dane ccleanerem przy okazji czyści dane które są potrzebne w steam.
  • Odpowiedz
@Obliv: wylacz autousuwanie wszystkiego w ccleanerze i wszystko wroci do normy, jak to jest wlaczone to komp 2x wolniej chodzi bo antyvirus czyta pliki ktore otwierasz oraz ccleaner to juz masz 2 programy chcace dostepu do jednego pliku - recepta na niesukces
  • Odpowiedz
@Obliv: ok, sprawdziłem i wydaje się, że mam rację bo jako przeglądarkę w steam wykrywa mi chroma. Więc jeśli przestaniesz czyścić ccleanerem daną przeglądarkę to powinno być już ok. A najlepiej wejdź sobie przez przeglądarkę steama do googla i wyszukacj coś jak " browser detect" i będziesz wiedzieć której nie czyścić ;)
  • Odpowiedz