Wpis z mikrobloga

64 965 - 450 = 64 515
Data donacji - 25.07.2024
Rodzaj donacji - krew pełna
Miejsce donacji - RCKiK Warszawa (donacja w krwiobusie)
Grupa krwi - B Rh-
Prywatny licznik - 29480 ml
Przyznane odznaczenia - ZHDK III, ZHDK II, ZHDK I, ZHDK ZDZN

Prawie zapomniałem dorzucić swoją cegiełkę z zeszłego tygodnia.

#barylkakrwi

Wpis został dodany za pomocą tego skryptu.
Dodaj wpis | Regulamin | Wzór wpisu | Strona akcji
kubson93 - 64 965 - 450 = 64 515
Data donacji - 25.07.2024
Rodzaj donacji - krew pełn...

źródło: c0dcdd1b5f1dfffb431f5a6b0

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubson93: Zakładam że to rok urodzenia. Prawie 12 lat bez żadnej banicji i oddawanie od 18 roku życia. Jakoś ciężko mi w to uwierzyć, chyba że oddajesz też coś innego niż pełna?
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipiak20: Regularnie oddaję krew jakoś od 5 lat, chwilę przed pandemią zacząłem. Wcześniej pojedyncze przypadki. Przez 3 lata chodziłem bardzo regularnie miesiąc w miesiąc na płytki, które można częściej oddawać i nalicza się ich jako 650 ml. Najpierw byłem bardzo zdeterminowany żeby załatwić sobie darmową komunikację miejską ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potem poprostu stało się to moim nawykiem. Teraz, jak już zbliżam się do 30 litrów
  • Odpowiedz
@kubson93: Wszystko rozumiem i szanuje, tylko nie bardzo rozumiem jakiej roboty, jak przysługują Ci dwa dni wolne? Mnie motywują 2 lub 4 dni wolne w miesiącu w zależności od piguły, która się wbije w żyłę 😅 Właśnie jak był jeden i dzień przy oddawaniu płytek był tak samo zmarnowany, jak dzień w pracy, to średnio to wyglądało.
  • Odpowiedz
  • 0
@Filipiak20: Nigdy nie skorzystałem z żadnego dnia wolnego. Nie jestem zainteresowany nadrabianiem zaległości następnego dnia. Taka jest specyfika mojej pracy. Nie pracuję na taśmie produkcyjnej, ani w urzędzie gdzie nawet jak mnie nie będzie przez miesiąc to nikt nie zauważy.
A od jakiegoś czasu to już w ogóle jestem na B2B i średnio mnie to dotyczy. Jedyne co mnie motywowało to darmowa komunikacja miejska, bo to dla przykładu w Warszawie
  • Odpowiedz