Wpis z mikrobloga

Wygląda to tak, #iphone nagrywa filmy i zdjęcia robi, #drony dji nagrywa i robi zdjęcia, mam jeszcze dysk #samsung t9 4TB gdzie ma lądować obrobiony materiał, zdjęcia i filmy mają być zgrane na ten dysk a wcześniej obrobione na #ipad pro.

Brakuje mi ipad pro, kupować?
Będzie to dobrze działać?
Mogę podłączyć jednocześnie iphona, (który ma 256GB więc niewiele, jeden trip w RAW I już zajęty cały)dysk Samsunga t7 oraz dji lub czytnik sd do Ipada?
Mogę taki materiał potem łatwo przerzucać w dwie strony iphone - ipad - dysk t9 i odwrotnie?
Ten #!$%@? iphone i polaczenie z windows mnie dobija.
  • 5
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: to kup jeszcze Maca. iPad jest spoko ale to duży iPhone.

Może coś z Androidem jak to tylko do drona? Wsadzisz nawet dużą kartę MicroSD nie nie musisz się #!$%@?ć zawsze z dyskiem. Wydasz mniej.
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: kupuj Ipada. Jeden z moich lepszych zakupów, a nie jestem szczególnie fanboyem appla. Polecam też przejściówkę USB z czytnikiem kart micro sd i kolejnym złączem USB. Dzięki temu przegrasz pliki z karty na dysk zewnętrzny.

  • Odpowiedz
  • 0
@rybak17 nie chce Mac bo to ma być przenośny sprzęt i ma się mieścić do bagazu podręcznego na lotnisku.
@fotograf_warszawiak no tak celuje, tylko nie wiem czy brać 1TB z nanopowloka czy wystarczy 256 i ten dysk.
A może wiesz czy przez hub da się potem zgrać z ipad na iphone(a najpierw na ipad z dysku?) to jest ważne ale łatwo było można przesyłać piliki pomiędzy iphone ipad dysk i
  • Odpowiedz