Wpis z mikrobloga

@Ggggghhhhhh: Obstawiam, że powielaniem błędu każdego świeżego kambo-youtubera. Zamiast zacząć z pasji do tworzenia, to zaczyna od pijawkowania z przekręconą logiką - będzie robił wiecej jak będa lajki i wyświetlenia.

Gość nie czaji, że trzeba się postarać o lajki i wyświetlenia, a hajs to rezultat
  • Odpowiedz
@chosneck: zgadzam się. On myśli, że "zbuduje społeczność" na słabych filmach i jeszcze gorszych lajwach i to świadczy o jego inteligencji. Natomiast, nie jest to powodem żeby wyśmiewać jego wygląd. Chyba, że jest się jednostką, która ma smutne życie i potrzebuje śmiać się z kogoś żeby poczuć się lepiej.
  • Odpowiedz
  • 0
@wuadek fakt, że wystawia, ale dlaczego wy macie potrzebę oceniania i oceniacie negatywnie? On się wykopków o zdanie nie pytał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Leczycie własne kompleksy?
Nic złego w byciu pewnym siebie. Dzięki temu ja miałem dupy lepsze niż wykopki by uwierzyły, że mogę mieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzi o to, że ja bym hejpował brzydala i cieszył się jego szczęściem,
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: W dupie mam jego życie. Na miniaturkach widzę Arnolda Boczka czy tam Gargamela. Gada jak Boczek. Nie ma w sumie nic złego w byciu Boczkiem, ale spakowanie mandżura w reklamówkę i nowe życie w Kambodży jako gwiazda jutuba jest nieco żałosne. Jak ty lubisz samców z alfy czy tam romeo, twoja sprawa. Jak ktoś się dobrowolnie publikuje, można krytykować. Z tym że ja nie będę, bo nie oglądam. Z
  • Odpowiedz
Siur mejt. Kolejny wykopek mondrujący się ale nie odpowiadający na zadane pytanie. Myślisz pewnie, że zrobiłeś szach mata XD takie oblicze wasze XD
Live long and prosper.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: wygląd można zmienić, chociaż trzeba przyznać, że leciutko wywaliło mu ego od atencji lokalnych lasek (lecących na to, że może mieć hajs/dać wizę, niż to jak on wygląda).
  • Odpowiedz
  • 0
Tak, wygląd można zmienić, ale co ma to faktu, że anonimy z neta śmieją się z czyjegoś wyglądu gdy sami mogą wyglądać jak nieślubne dziecko Slotha i ich matki. Nie oceniaj, jeśli sam nie chcesz być oceniany.
Gwarantuje Ci, że każdemu z tych hejterów wywaliłoby ego gdyby nagle z brzydala zamienił się w "hansom man" w SEA.
Pozwól że powtórzę; co was boli? Niech się chłopak bawi.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Czemu hejtują Cebe? Pomyślmy, typek od początku ma przeświadczenie o swej zajebistości, taki najmądrzejszy we wszystkim. Mówi, że 14 lat w Holandii był, a dorobek to podręczny bagaż. Ktoś powie, może kupe siana ma na koncie. Zgodzilbym się, ale na gniotach kręcił nosem nawet na stawki wynajmu, które mają Prezes/Klapek i Spocony jak był w Siem Reap. Klapek i Spocony mieli po 250$ wynajem.

Kręci nosem też na wynajem skutera. Przesiaduje większość czasu w domu. Ja na jego miejscu bym zzwiedzał miasto jak sie da. Założę się, że Angkor Wat nie zwiedzi ;).

Ogłasza się samcem alfa... jaki to problem w Azji jak tam maja bzika na białych. Jeszcze jak postawi jedzenie i zrobi szoping dla Khmerówy co zrobił więc nie pukał za
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@irolslozok: kto nie pracuje?
Z aparycji Cebe Cebe śmiali się bywalcy tego tagu zanim nazwał się alfa mejlem. Tutaj najwięksi mondrale to sami figo fago Enrique Iglesias 15k programista, a nie mają nic lepszego do roboty niż oglądanie gniotów, lajwów i hejtowanie dla własnej satysfakcji.
Dla mnie ten tag jest źródłem beki i żenady. Mam lepsze zajęcia niż oglądanie kambożuli, a czytanie odklejeńców na tym tagu jest mniej czasochłonne i
  • Odpowiedz