Wpis z mikrobloga

Brakuje mi forów w dzisiejszym Internecie, gdzie byli hobbyści i dawało się znaleźć to co cię ciekawi w przeglądarce Google’a.

Teraz w epoce social media wszystko jest promowane, sprzedawane i filtrowane tak że w sumie internet w dużym stopniu zmienił funkcję z wymiany informacji do zakupów i sprzedaży.

W sumie dlatego tutaj siedzę - Wykop i Reddit jeszcze jako taką mają tagi czy subreddity by poczytać o konkretnych rzeczach. Minus taki że w przypadku wykopu, mam wrażenie że oprócz sportu i patologii to słabo się trzyma ;/

Brakuje mi starych czasów, PHP by Przemo i tego że wiele treści nie było komercjalizowanych ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przemyslenia #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
@Bytelifter: pamiętam jak za dzieciaka czytałem fora dotyczące usuwania wirusów z PC, pomocy ze sprzętem itp., to była moja ulubiona forma spędzania wolnego czasu xD dzięki nim poznałem całą strukturę windowsa, w sumie w pewnym momencie sam trochę pomagałem innym użytkownikom. Chyba z czasem wszystkie poupadały, jak ostatnio sprawdzałem to nawet te, które ciągle jeszcze żyją, są takie półmartwe. Teraz nawet nie wiem, gdzie miałbym szukać pomocy, gdybym miał problem
  • Odpowiedz