Wpis z mikrobloga

Czasem robię strony internetowe dla znajomych lub firm które akurat u mnie coś robią żeby zbić cenę, normalnie nie robię płatnych zleceń bo mi się to nie opłaca pracując zdalnie dla firmy z USA, ale robię to w ramach hobby i zawsze chcę też opinię w Google Maps żeby "w razie W" mieć z miejsca dobrze ocenianą firmę w Google. Mój profil w Google Maps linkuje do pustego pliku index.html... a ludzie do mnie dzwonią :D W tym tygodniu już trzecia osoba, aż z ciekawości w końcu się ugiąłem i wysłałem jednemu ofertę, zobaczymy co z tego będzie...

#programista15k
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@walokid: zajmuje się stronami kompleksowo, że klient w ogóle niczego nie musi robić; teksty / zdjęcia / strona nastawiona na konwersje / podłączenie usług Google / hosting / zmiany prowadzone przez lata / instrukcja jak załatwiać sobie opinie od klientów w Google Maps. Na razie po prostu wysłałem moje podobne realizacje wraz z informacją o wszystkim, ceny nie wysyłałem bo to zależne od liczby podston, najmniejsze jakie robiłem to koło
  • Odpowiedz
  • 0
@Mejker-Party: ceny stron które robię na codzień są za 850, ale "za miesiąc", "od" i "USD" ;) Normalnie siedżę w branży medycznej ale zdarzały się już firmy tworzące platformy wiertnicze, szkoły pilotażu myśliwców, a mój największy klient to coś w rodzaju księgowości z obrotem rocznym na poziomie 2 miliardów i tylko ja się zajmuje jego storną z setkami formularzy i stron sprzedażowych. (chociaż mam też strone VC, ale nie wiem
  • Odpowiedz
@TomSz: ohoho ale jesteś kotletem w takim razie :OOO Jeszcze napisz ze nie korzystasz z CMS i gardzisz Bootstrapem! Wyślij profil LinkedIn, to ci napisze rekomendacje żeby cie wzięli w końcu na ten staż mlody
  • Odpowiedz
@TomSz: Misiu, więcej lat mam tu konto niż ty zadania z pszyrki odrabiasz w szkole. Nie ja urodziłem się wczoraj i odpowiadam pierdami na trollujace komentarze. Z takim laniem wodę jakie prezentujesz to co najwyżej Polska spółka z salescenter w stanach by cie zatrudniła XD
  • Odpowiedz