Wpis z mikrobloga

@zbrodnia_i_kawa: jak pierwszy raz dałem się ponieść emocją i po prostu siedząc obok w parku przytuliłem się do niej a ona popatrzyła na mnie z miłością i pogłaskała po policzku. Odkryłem wtedy na czym polega czułość i bliskość i że nie muszę nic udawać
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: to było 3 klasie szkoły średniej, była wzieła skonfiskowane przez jej wychowawce fajki (w sensie że wychowawca znalazł w sali i powiedział że można się po nie zgłosić) to nie były jej ale je wzięła i mi je dała ()
  • Odpowiedz
  • 2
@zbrodnia_i_kawa mam wiele takich wspomnień. Pierwszy raz jak zobaczyliśmy wrzosowiska po horyzont w Hope Valley. Pierwsze wspólne mieszkanie z różową. Wspólne radzenie sobie z problemami, które dla jednej osoby mogły by być ciężarem nie do przeskoczenia

A z obecną? Jak na pierwszej randce opowiadaliśmy sobie swoje historie, jak opowiedziałem jej ostatni rok po prostu podeszła i bez słowa mnie przytuliła. Wtedy już wiedziałem że to to
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: duzo mam dobrych wspomnien z moja ex, jedno? Ciezko by wybrac, bo jednak sprawy lozkowe to inny kaliber niz komplement i przytulas za pyszne sniadanie, czy tanczenie do naszej piosenki
Tesknie za tamtym zyckiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz