Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć,
Po latach olewania dentysty postanowiłem w tym roku naprawić błędy i umówiłem się na wizytę, wyrok - praktycznie wszystkie zęby do usuwania próchnicy i odbudowy, co ważne na tym kroku decyzje podejmowałem w momencie gdzie nie miałem żadnego bólowego problemu z zębami, po prostu widoczna była próchnica. Mija 7my miesiąc, wizyt było od groma, zęby z czarnych zrobiły się naturalne, zdrowe ale... od mniej więcej ponad miesiąca codziennie jestem na ibuprofenie bo totalnie bez powodu odczuwam dziwny ból różnych zębów (to nie jest ból który miałem przy konieczności kanałówki, nie pulsuje, nie boli mocno tylko pobolewa delikatnie i tak jakby "uciska") - czasami 5ka dolna z lewej strony, potem 6tka dolna z prawej, później znów np. 7tka górna z lewej i tak dalej, potrafię się obudzić w środku nocy tylko po to żeby zażyć przeciwbólową tabletkę. Zęby nie bolą od gryzienia i dotyku, są nadwrażliwe co naprawiam pastą zaleconą od stomatologa i większą uwagą do dbania o higienę jamy ustnej, i tutaj można powiedzieć że progresuje z dnia na dzień i pozwalam sobie na więcej. Pozostały mi dwa ostatnie zęby oraz co ważne nakładka, bo w nocy podobno szoruje te zęby wedle stomatologa, ale kompletnie tego nie odczuwam i nie kontroluje jeżeli tak jest.

Na tagu obserwuje sporo stomatologów dlatego zamiast pytać dentysty pytam również tutaj, mam słabe zaufanie do ludzi i lubię posłuchać opinii. Spotkał się ktoś z podobnym case?
#stomatologia #zeby



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • Odpowiedz