Wpis z mikrobloga

Natrafiłem w sieci na takie teorie, że gen Z wygląda staro, jak na swój wiek i rzekomo starzeje się szybciej niż wcześniejsze pokolenia. Tutaj głównie młodsi ludzie przesiadują i powiedzcie mi czy to prawda. Z racji, że mój pociąg dawno odjechał to w piłkę nożną grywam z dekadę młodszymi (moi rówieśnicy grają ze swoimi dziećmi) i może to autosugestia, ale coś w tym jest. Kupę chłopów łysienie mocno zaawansowane, do tego te brody gruzińskie i brzuchy spore nawet u gości regularnie rusząjących się. To żarcie? Stres i przebodźcowanie? Czy #!$%@? z internetu i mam tylko dziwne wrażenie?
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
@GomiGomi na pewno odnotowuje się wzrost zachorowań na raka u coraz młodszych ludzi, nowotwory są po części efektem stresu oksydacyjnego a ten wpływa też na szybsze pojawianie się oznak starzenia, dodatkowo coraz więcej jest ludzi z nadwagą i otyłych. Vapeowanie i wcześniejszy kontakt z nikotyną. W Stanach ponoć jest epidemia małolat 13, 14 lat kupujących kosmetyki antiage przeznaczone dla osób 25+, które nieumiejętnie stosowane na tak młodej cerze mogą dać odwrotny
  • Odpowiedz