Wpis z mikrobloga

@amozetoostatniraz: No, proszę. Dotarłaś Pani do mitycznego eldorado i żyjesz. Jak tam aura na Szkolnej ? Czuć wibracje, fluidy negatywne, śmierdzi bardzo czy umiarkowanie ? Kargulowi- męczennikowi należało buziaka chociaż sprezentować.
Dobra, nie przeciągając - przechodzimy do meritum. Mleczko i inne dary kupiłaś Pani, na bramce powiesiłaś , jak należy? Do kamer motoringu machane było? Kurna chata, tyle pytań - tak mało czasu.
  • Odpowiedz
@bellacavem nie śmierdzi i jest spokojnie. To dzielnica wyremontowanych ładnych domów. Belweder trochę odstaje na ich tle 😛. Niczego dla jego nie kupiłam. Boję się jego, przeszłam grzecznie XD. Kargul wygląda mega symaptycznie, więc mógłby dostać buziaki xd. No i domek drewniany jest w świetnej lokalizacji... Cicho, ale wszędzie blisko. Kilka minut pieszo i jest wielkie centrum handlowe, Carrefour gdzie ksiek spodnie kupował, a zanim centrum są jeszcze Biedronka, zodiak, apteka
  • Odpowiedz
@amozetoostatniraz: z opisu Twego jawi mnie się to wszystko sielskim zakątkiem. Pozbyć się Krzysia i będzie tam jak w raju.
Trochę zazdroszczę Tobie tego wyjazdu. Zostało Tobie za most przejść , na barszczanskie plemiona barbarzyńskie popatrzeć i zakupy okuratne pamiątkowe na Obrębowej poczynić. Nadprogramowo to mogłabyś do radka ze szrotu universtal zajrzeć - pozwala szabrować auta wystawione na sprzedaż z breloczków, kluczy...No i na bemka masz legendarną " trójkę" .Możesz
  • Odpowiedz
@mrowa94 pamiętam jak u magicala na streamie byli jacyś widzowie i też mówili że jego salon w internecie wydaje się większy XD . To ja mam takie samo wrażenie odnośnie domku drewnianego. Nawet ten ogródek przed domem jest tyci tyci... Podjazd tak samo..
  • Odpowiedz