Wpis z mikrobloga

#stalking #karma

TANGO DOWN!

Drugi Stalker, Szczurowaty klakier @NowyStaryMirek usieczon. Jaki grzeczniutki się nagle zrobił gdy się zorientował że wokół niego pojawiła się pętla która może go ścisnąć, dzisiaj już nie pyskuje nawet.

Dostajesz ode mnie szansę na poprawę, ale pamiętaj - żebyś Szczurze nikomu więcej tutaj nie groził ani nie oczerniał, bo wtedy znów do ciebie przyjdę, ale wtedy nie będzie brania jeńców i dopełnię planowanego dzieła. Na teraz - wiedz to - uniknąłeś sporych nieprzyjemności. Możesz mnie dawać na czarną, ale wiedz że i tak jesteś obserwowany, pieprzony szantażysto.

JE*AĆ STALKERÓW!
PanStanislaw - #stalking #karma

TANGO DOWN!

Drugi Stalker, Szczurowaty klakier @Now...
  • 4
  • Odpowiedz
  • 1
@cacum3: Dwa typki przegrywały w argumentacji w pewnej dyskusji tu, więc połączyły siły i postanowiły mnie zastraszyć i zagrozić mi stalkowaniem, oczernianiem mnie czy - napisali to nawet wprost na ogólnym - wysyłaniem maili do pracodawcy zmyślonych treści, które mi zaszkodzą (byście się #!$%@? zdziwili jaki byłby tego skutek), Mośki myślały że mnie zastraszą (powtarzam: w imię przegranej dyskusji!), jeden to wybierał się już do mnie autem (chociaż sam mu
  • Odpowiedz