Wpis z mikrobloga

Jeden mnie od ukrytych kacapów wyzywa a drugi od bociaży pisu;D


@Mjetek_ot_skarpetek: sugerujesz że wyzywam Cię od bociaży pisu? Serio? A możesz wskazać gdzie Cię tak wyzywam? No nie bo cię nie wyzywam. Ja jestem pod tym względem uczciwy, jeśli bym tak uważał to napisałbym to wprost. Jedyne co mogę ci napisać to to że wprost oddalasz odpowiedzialność za te zdarzenia od partii która przekonywała że to właśnie Tusk jest
  • Odpowiedz
@aarahon: pis ich nawpuszczał a teraz ich boty będą sugerować że to wina Tuska
Czekaj czy to nie jest sugerowanie że jestem bociarzem pis wrzucając link?(ʘʘ)

@aarahon: Jedyne co mogę ci napisać to to że wprost oddalasz odpowiedzialność za te zdarzenia od partii która przekonywała że to właśnie Tusk jest pro imigracyjny a tymczasem było odwrotnie. Nie wiem po co to robisz ale to
  • Odpowiedz
Czekaj czy to nie jest sugerowanie że jestem bociarzem pis wrzucając link?(ʘʘ)


@Mjetek_ot_skarpetek: nie, to jest stwierdzenie takie samo jak to że na dworze mamy dziś chłód jak na lato, że padał deszcz czy że jestem człowiekiem, nie kotem. Ba, ja uznaję że nie jesteś bociarzem pis. Dlaczego miałbyś nim być? Mógłbym zasugerować że być może chcesz nim zostać ale byłoby to puste gadanie bez poparcia
  • Odpowiedz
@aarahon dane dotyczące wpuszczonych migrantów przeczą temu. Mam to kolejny raz pokazywać i udowadniać?

Niestety ale nie masz bladego pojęcia o danych ich przetwarzaniu i odpowiedniej ewaluacji by odzwierciedlały rzeczywistość (mówi Ci to statystyk z nastoletnim stażem w branży robiący analizy dla największych przedsiębiorstw w kraju i za granicą).

Zobacz (z góry uprzedzam nie jestem zwolennikiem ani PiS ani KO a dywagacja jest o odpowiednim przedstawianiu danych a nie o tym kto ile wpuścił:
Twierdzisz że PiS nawpuszczał migrantów a nie Tusk, ok to teraz zestaw ilu migrantów wpuścił pis i podziel przez ilość dni rządzenia i ilu wpuścił Tusk i podziel przez ilość dni rządzenia, podaj mi te dane ilu średnio migrantów dziennie wpuszczano za pis a ilu za KO (i może wyjść Ci całkiem coś innego niż Ci się wydaje), gdzie te dane i tak nie w pełni oddają rzeczywistość bo musisz jeszcze wziąć jakąś poprawkę na wojnie na UA i potrzebę szybkiego podjęcia decyzji/działania, oczywiście aby mieć w pełnie obiektywne działania musisz dodatkowo wziąć pod uwagę stan prawny w tej kwestii jaki pozostawili po sobie poprzednicy (wystarczy że dana władza jakiś czas przed końcem kadencji uchwaliła akt prawny narzucający przyjmowanie uchodźców, tudzież uchwałę parlamentu UE nakazującą to
  • Odpowiedz
Niestety ale nie masz bladego pojęcia o danych ich przetwarzaniu i odpowiedniej ewaluacji by odzwierciedlały rzeczywistość (mówi Ci to statystyk z nastoletnim stażem w branży robiący analizy dla największych przedsiębiorstw w kraju i za granicą).


@Mjetek_ot_skarpetek: xD. Jak dane nie pasują to je przetwórzmy tak by pasowały - to chcesz zrobić? xD

Zobacz (z góry uprzedzam nie jestem zwolennikiem ani PiS ani KO a dywagacja jest o odpowiednim przedstawianiu danych a nie o tym kto ile wpuścił:
  • Odpowiedz
Panie jaką Ty masz klasyfikację umysłową? Bo dałbym Ci tak pomiędzy stonką a ślimakiem...

@aarahon: xD. Jak dane nie pasują to je przetwórzmy tak by pasowały - to chcesz zrobić? xD

Mandziole po to się dane obrabia żeby były zdatne do wykorzystania. To nie jest przetwarzanie głąbie po to żeby do czegoś pasowały, tylko właśnie po to żeby nie były stronnicze a czyste (tak jak w przypadku migrantów czy prywatyzacji dane która partia miała w tym największy udział musisz popoprawić minimum o czas rządzenia), serio będziesz się kłucił ze statystykiem z wykształcenia i z latami doświadczenia? Brawo
  • Odpowiedz
Mandziole po to się dane obrabia żeby były zdatne do wykorzystania. To nie jest przetwarzanie głąbie po to żeby do czegoś pasowały, tylko właśnie po to żeby nie były stronnicze a czyste (tak jak w przypadku migrantów czy prywatyzacji dane która partia miała w tym największy udział musisz popoprawić minimum o czas rządzenia), serio będziesz się kłucił ze statystykiem z wykształcenia i z latami doświadczenia? Brawo Ty!


@Mjetek_ot_skarpetek: no o tym napisałem, chcesz wyrzucić wszystko co nie pasuje po to żeby wynik wyszedł na twoje.

Dawaj te dane, pośmiejemy się z Ciebie, pokażę Ci jak można prostemu człowiekowi zrobić pustostan we łbie.

Ponadto chyba nie chcesz wrzucać do tego samego worka migrantów ekonomicznych którzy legalnie przybywają do naszego
  • Odpowiedz
@aarahon: no o tym napisałem, chcesz wyrzucić wszystko co nie pasuje po to żeby wynik wyszedł na twoje.

Chłopie Ty jesteś jakiś ograniczony umysłowo czy co? Nie po to się dane zestawia z innymi danymi żeby wynik wyszedł na moje tylko żeby realnie przedstawiał sytuację rozumiesz człowieku?! Jesteś tępy jak nóż do smarowania masła, rozmawiasz z kimś kto zajmuje się tym od nastu lat i głupio próbujesz się kłucić.

Durniu Ty wiesz czemu za OC samochodu płacisz różne stawki w zależności od miejsca zamieszkania? (mniej na zadupiu a znacznie więcej w takiej warszawie) - od razu uprzedzę nie dlatego że w Waw zarabiają więcej, tylko statystycznie po odpowiedniej analizie danych (zresztą nawet nie trzeba by jej na dobrą sprawę w tym przypadku robić bo jest oczywista) - w uproszczeniu im większe miasto tym wypadków jest więcej, ale taki mandzioł jak Ty nie ogarnia tego oczywiście że nie wystarczy do tego zwykła informacja ile było wypadków w polsce w danym roku, powiem więcej dlatego też te dane są klasyfikowane wiekowo i młodzi płacą stosunkowo więcej (a najwięcej młodzi w dużych miastach). Po to właśnie obrabiamy te dane żeby mieć uczciwy pogląd na sytuację, żeby starszy gość jeżdżący spokojnie i przepisowo nie musiał płacić za to co odwala na drogach gówniarzerka. Ale jak widzę jesteś za głupi żeby takie coś
  • Odpowiedz
Ja ku*wa kłamię?!


@Mjetek_ot_skarpetek: zacznijmy od tego żeby ustalić fakt że kłamiesz. Tak, kłamiesz bo sugerujesz że napisałem coś czego nie napisałem, chodzi o słowa:

Pokazałeś stronniczość, jednoznacznie zasugerowałeś że to wyborcy KO szanują praworządność
  • Odpowiedz
Ale się uśmiałem:)

Napisałeś:
@aarahon: Wyborca KO wie że prawa łamać nie wolno i w obrębie prawa należy się poruszać. Nie po to tyle o praworządności i konstytucji się mówiło żeby teraz to olać.

Jednoznacznie sugerując że wszyscy wyborcy KO stoją po stronie prawa co jest oczywistą nieprawdą ponieważ nawet wielu samych polityków KO ma wiele prawomocnych wyroków, nie wspominając o ich wyborcach i zwolennikach. Gdybyś chociaż napisał że wielu zwolenników KO to bym Ci darował, Ty natomiast tym stwierdzeniem jednoznacznie zasugerowałeś modelowego wyborcę KO jako człowieka prawego. Po prostu drogi Panie zrobiłeś uogólnienie. Ponadto nie zestawiłeś ich z drugą stroną sugerując tym samym że wyborcy pis są ludźmi nie szanującymi
  • Odpowiedz
Ale się uśmiałem:)


@Mjetek_ot_skarpetek: biorąc pod uwagę to co napisałeś później, sądzę że śmieszy cię wiele rzeczy których nie rozumiesz.

Jednoznacznie sugerując że wszyscy wyborcy KO stoją po stronie
  • Odpowiedz
@aarahon: Oczywiście, nie musisz użyć tej definicji, możesz użyć innej, tylko każda inna definicja będzie odnosić się do zbiorowości, ja natomiast celowo i z premedytacją napisałem o wyborcy KO w liczbie pojedynczej.

@aarahon: a te słowa odnoszą się tylko i wyłącznie do wyborców KO i nie zestawiam ich z innymi wyborcami.

To w końcu wyborcy KO w liczbie pojedynczej czy wyborców KO
Bo troszkę
  • Odpowiedz
To w końcu wyborcy KO w liczbie pojedynczej czy wyborców KO

>Bo troszkę drogi Panie się rozmijasz.


@Mjetek_ot_skarpetek: co w końcu? Bo pytanie zadałeś w stylu "To w końcu szczupaki i żołędzie czy fortepiany i kraby?". W niczym się nie rozmijam.

Nie pytałem czy prawdziwe tylko
  • Odpowiedz
To są Twoje słowa:

@aarahon: Oczywiście, nie musisz użyć tej definicji, możesz użyć innej, tylko każda inna definicja będzie odnosić się do zbiorowości, ja natomiast celowo i z premedytacją napisałem o wyborcy KO w liczbie pojedynczej.
@aarahon: a te słowa odnoszą się tylko i wyłącznie do wyborców KO i nie zestawiam ich z innymi wyborcami.

Przeczytaj te dwa cycytaty (To
  • Odpowiedz
To są Twoje słowa:


@Mjetek_ot_skarpetek: tak, to są moje słowa, napisałem je w ten sposób celowo i z premedytacją, do takich deklaracji przykładam się nadzwyczaj starannie. Tylko że one się nie wykluczają ani nie zaprzeczają sobie a ich brzmienie jest uwarunkowane zasadami logiki i języka polskiego. Pisząc:

Wyborca KO wie że prawa łamać nie wolno i w obrębie prawa należy się
  • Odpowiedz