Wpis z mikrobloga

Początkujący we frontach potrzebuję pomocy. #bootstrap #css #html #programowanie
Mam taką sekcję

<section class="position-relative py-5 mx-4 mx-lg-5 shadow rounded-5" style="min-height: 85vh">

<!--<div class="position-absolute top-0 start-0 w-100 h-100 bg-gradient-primary opacity-10 rounded-5"></div>-->

<div class="position-absolute top-0 start-0 w-100 h-100 rounded-5" style="
background-image: url('assets/img/dziewczyna2.png');
background-repeat: no-repeat;
background-position: center;
background-size: cover;
"></div>

<!-- Content -->
<div class="container position-relative py-lg-4">
<div class="row">
<div class="col-lg-8 d-flex flex-column pt-lg-4 pt-xl-5">
<h1 class="display-3 mb-4">Lorem ipsum <span class="text-primary">100%!</span></h1>
<p class="fs-lg mb-5">Lorem ipsum.</p>

<div class="d-flex align-items-center mt-auto mb-3 mb-lg-0 pb-4 pb-lg-0 pb-xl-5">
<span class="fs-sm"><span class="text-primary fw-semibold">4K+</span> xxx</span>
</div>
</div>
</div>
</div>
</section>

Jak zrobić, żeby to co jest podpisane jako content było na dole tego diva z obrazkiem? Generalnie robię sobię stronę, a właściwie to przerabiam istniejący szablon, ten fragment to hero, chcę zdjęcie na cały ekran i trochę tekstu tylko żeby był niżej, poniżej połowy tego diva, może być dolny margines niewielki. Pomocy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zbrodnia_i_kawa: Cóż, ja tam wolę (jak już muszę robić htmle) pico css, alpine js i htmx - imo perfekcyjny stack, jak musi działać i nie wyglądać. Ale niestety teraz robię coś co musi wyglądać - a bootstrap popularny, wiele linijek kodu w necie do ukradnięcia
  • Odpowiedz