Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@sberatel @nobrain no dobra, wytłumaczcie jeszcze mi, o co chodzi z tymi tanimi grami na allegro z dystrybucji cyfrowej i czy za to nie można dostać bana i czy sam powinienem z tego korzystać.
  • Odpowiedz
@ameneos: W skrócie chodzi o to, że gry na xboxa nie mają blokady regionalnej czyli po ich aktywacji odpalasz je normalnie na swoim koncie na swojej konsoli bez kombinowania. Jedynie do aktywacji może być wymagane IP na dany kraj np. Argentynę albo Turcję. Ogarniasz to darmowym VPN do przeglądarki jak np. UrbanVPN. Pamiętasz tylko o tym, żeby kupować klucz do aktywacji a nie jakieś lipne dostępy do cudzego konta.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Horvath jak ściągnę grę z tureckiej dystrybucji, to automatycznie język dostosuje się do regionu i będzie polski i angielski?

I też jak to jest, jak już raz zainstaluję dany tytuł, to potem mogę od nowa ściągnąć bez użycia klucza?
  • Odpowiedz
@ameneos jeśli dana gra wyszła w języku polskim to będzie w języku polskim. W momencie aktywacji klucza gra jest na stałe przypisywana do twojego konta do twojej bibliotek.
  • Odpowiedz
@ameneos nie, granie w gry z poprzedniej generacji jest możliwe, ale wyłącznie z biblioteki bądź z płyty. Testowałem na Assassins Creed 2, wrzuciłem płytę z Xboxa 360, aktualizacja online i można grać.
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Żeby dostać bana na konsole, a nie konto to trzeba się postarać. Większe szanse ma na dostanie worka ziemniaków w pudełku po konsoli niż trafić na zbanowany egzemplarz
  • Odpowiedz