Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 0
@trzaichlac69:

A4 sedan, bez LPG oryginalny przebieg 200 000km, nie jeżdżona kilka lat (przepalana i drobne przejażdżki), wymienić koło pasowe, złożyć podsufitkę i co za tym idzie wkleić tylną szybę, wymienić przewody od kilimy bo nowa chłodnica klimy i nie pasują stare, wymiana olejów, rozrząd, spryskiwacze do lamp też coś szwankują i cieszyć się bezawaryjną jazdą. Spód jak nowy, zero rdzy, zdjęcia na weekendzie mogę podesłać. Sprzedam najlepiej mechanikowi żeby
  • Odpowiedz
  • 0
@nocny: auto w niewiadomo jaki stanie, które stało nie wiadomo ile, prawdopodobnie zajechany skoro jakieś chipy, zepsute zawieszenie i ryczące wydechy. Dla mnie gwint, ryczący wydech to od razu red flag.
może silnik do kosza i trzeba włożyć drugie tyle, zwłaszcza jak auto długo stało, nie wspominając o czasie żeby wykonać te pracę, żadnemu mechanikowi się to nie opłaci.
za 6000zł to się takie auto sprzedaje do jazdy bez wkładu.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@r5678: auto oprócz ww. rzeczy w stanie idealnym. Przywiezione osobiście przezemnie dla siebie. Kupione od fanatyka. To nie jest ulep. Miałem czas to porobiłem kilka rzeczy przy niej a od kilku lat nie mam kompletnie czasu na nią. Kupiłem w międzyczasie 508 i mi zajmuje tylko miejsce. Jak ktoś ma czas ja porobić to odwdzięczy się bezawaryjną pracą.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@r5678: po za tym te silniki wytrzymują nie chipa na 200km tylko na 500KM więc nie pisz jak nie masz pojęcia.
  • Odpowiedz