Wpis z mikrobloga

O hui xD

Chciałam dodać znalezisko i... gdzie tu się dodaje znalezisko? Chyba zawsze było gdzieś w górnej belce, patrzę od prawej - profil (nie ma w drop downie), powiadomienia, też powiadomienia (iks de), kolejne powiadomienia, ale o wiadomościach, szukajka.

Po lewej (od prawej), nawigacja, główna, i ... jest jakieś menu. Ale to zwija tylko to po lewej. Jest wyraźne CTA "Utwórz kategorię", ale to nie dodawanie znaleziska.

Przełączam tryb nocny, wyłączam ad blocki i inne blocki, przeglądam główną, przewijam od góry do dołu.

Wciskam CTRL+F, wpisuję "dodaj", bez efektu.

Szukam w Google "wykop, dodawanie znaleziska" xD ale tam nic nie znajduję przydatnego, a klikanie w linki i tak robi klasycznie "jesteś offline", co jest uja prawdą (F5 naprawia).

W końcu robię screenshot, żeby zapytać na Mikro... I wtedy zauważam xDDDDDD

Krowa, przecież to jest tragedia. To najgorsze co Android kiedykolwiek wymyślił (bo to chyba w Androidzie pierwsze było), wiele appek to ubiło dość szybko, ale widać na wykopie najgorsze patterny są powielane lata po tym, jak już wiadomo jakie to słabe. To na mobile od biedy może działać, ale nie krowa na desktopie!

#ux #justwykopthings #wykop
otoczenie_sieciowe - O hui xD

Chciałam dodać znalezisko i... gdzie tu się dodaje zna...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@otoczenie_sieciowe: rozumiem.
Ogólnie ukrycie tego idiotycznego przycisku, o którym mówisz, to była pierwsza funkcja mojego dodatku jeszcze w styczniu 2023.
W zasadzie to od tego przycisku się zaczęło XD
  • Odpowiedz
@otoczenie_sieciowe: Mogłaś go zacząć od zdania "Nauczyłam się dodawać znaleziska :]". Wtedy każdy wiedziałby na czym stoi i nie byłoby potrzeby czytania w poszukiwaniu elementu zaskoczenia, którego chyba nikt nie oczekiwał :)
  • Odpowiedz